МЕНЮ


16:46

У ЗОШ № 21, що на Старій Балашівці, у вівторок сталася подія, на яку очікували місцеві мешканці не одне десятиріччя. З ініціативи Володимира Пузакова там при школі відкрили дві дитсадівські групи.

переглядів: 2737
16:40

Дві з половиною тисячі кіровоградських хлопчиків і дівчаток сіли позавчора за шкільні парти вперше. До речі, нинішнього року число першокласників у нашому місті більше, ніж торік, майже на 300.
Міська влада та адміністрації шкіл готувалися до цього дня протягом усього літа – в усіх навчальних закладах проведено ремонти, перевірено стан інженерних мереж та котелень. А, наприклад, у школі № 25 нинішнього року розпочато відновлення спортивного залу та плавального басейну.

переглядів: 2743
16:35

Понад 47 тисяч кіровоградців користуються послугами філіалів міської централізованої бібліотечної системи, протягом року їм видають близько 850 тисяч книг. А значить, незважаючи на те, що сьогодні все більшої популярності набувають Інтернет, електронні видання, що значно більші фонди та можливості мають обласні бібліотечні заклади, бібліотеки на околицях потрібні. Упевненість у цьому висловили минулого вівторка на прес-конференції начальник відділу культури та туризму Микола Барабуля і директор Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи Світлана Тимків.

переглядів: 2404
09:59

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що протягом серпня 2010 року будуть проведені сеанси телефонного зв’язку “гаряча лінія” з наступної тематики:

переглядів: 2586
08:54

Призначено нового керівника КРУ в області - - Вечеринського Ігоря Володимировича.

переглядів: 3453
pgt 0.40208 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua