МЕНЮ


10:37

Про це заявив під час прес-конференції в Кіровограді директор Департаменту цивільного захисту МНС України генерал-майор служби цивільного захисту Василь Квашук.
Василь Квашук приїхав у Кіровоград, аби взяти участь у зборі посадових осіб органів державної влади, відповідальних за планування та здійснення заходів цивільного захисту, у тому числі інженерно-технічних заходів цивільного захисту, що проходив в обласному центрі 7-8 вересня.

переглядів: 2908
10:36

З 1 червня по 31 серпня 2010 року на території Кіровоградської області працівниками ОВС регіону за участю органів освіти і служб у справах дітей обласних та районних адміністрацій було проведено оперативно-профілактичну операцію «Літо-2010».

переглядів: 2328
10:24

У під’їзді одного з будинків, що по вулиці Красногвардійська у Кіровограді знайдено тіло чоловіка, якому перерізали горло. Про це під час прес-конференції розповів начальник УМВС України в Кіровоградській області Віктор Пащенко. На місці події працюють криміналісти.
Віктор Пащенко також розповів, що криміналістична група днями працювала і у селі Тишківка. Там виявлено тіло жінки з ознаками насильницької смерті.
„Всі випадки вбивств в області я беру на особистий контроль”, - зауважив на прес-конференції керівник міліції Кіровоградщини.

переглядів: 3675
pgt 0.425 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua