МЕНЮ


18:34

Указом Президента України за значний особистий внесок у справі захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, мужність і самовідданість, виявлені під час рятування життя людей та матеріальних цінностей, зразкове виконання службового обов'язку та з нагоди Дня Рятівника нагороджено медаллю «За врятоване життя» кіровоградця, рятувальника СДПЧ-5 м.Кіровоград, ст.прапорщика Володимира Цапурдєєва.

переглядів: 2400
15:31

Співробітниками Управління карного розшуку спільно з працівниками районного відділу УМВС України в Кіровоградській області затримано 26-річного місцевого жителя, який підозрюється у вбивстві своєї 22-річної сусідки.

переглядів: 2453
14:27

Сьогодні, 17 вересня в рамках святкування Дня міста в Кіровограді урочисто відкрито перший в Україні пам'ятник видатному українському громадському, політичному діячеві, письменнику, філософу, публіцисту та художнику нашому землякові Володимиру Винниченку.

переглядів: 9985 / коментарі (1)
13:14

Кіровоградський спортсмен майстер спорту СРСР Валентин Тедоренко став переможцем багатоденної велогонки Туру братів Стародубів та Кубку України з велоспорту серед ветеранів у групі гонщиків віком 60р. і старше. Серед ветеранів 50-54 років друге місце у багатоденці посів кіровоградець МС СРСР Валерій Печененко.

переглядів: 2492
11:32

Державна екологічна інспекція в Кіровоградській області повідомляє, що за підтримки МОН України, Мінприроди України та Мінмолодьспорту України, редакція дитячого міжнародного журналу “Пізнайко” проводить Всеукраїнську екологічну акцію “Цікаве дозвілля – чисте довкілля”, спрямовану на екологічне виховання дітей та дорослих, а також формування громадянської відповідальності за стан довкілля в Україні.

переглядів: 3990
pgt 0.39912 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua