МЕНЮ


15:59

Для того, щоб запобігти правопорушенням у сфері агропромислового комплексу, в Україні кожного року проводиться операція „Урожай”, активну участь в проведенні якої беруть і кіровоградські податківці. В підпорядкованих податкових інспекціях регіону створено 14 оперативних робочих груп, основною метою діяльності яких стало відпрацювання відповідних заходів по протидії порушенням у сфері сільського господарства. Результатом їх діяльності з початку введення операції „Урожай” співробітники податкової міліції Кіровоградської області стало порушення 3 кримінальних справ.

переглядів: 2669
14:23

21-річний молодий чоловік на початку червня звільнився із місць позбавлення волі. Документів у колишнього в’язня не було, тому на роботу влаштуватись не зміг, перебивався тимчасовими підробітками, на оренду житла грошей не вистачало, мешкав у приятелів. Вільного часу у молодика було вдосталь, який він витрачав, вештаючись містом Кіровоград. Під час таких вечірніх «прогулянок» злодій звертав увагу на будинки у приватному секторі, в яких не горіло світло. Відтак, чоловік, розуміючи, що господарів немає вдома, одного вечора наважився залізти до одного з домоволодінь. З того часу молодик і повернувся до кримінальних заробітків.

переглядів: 2178
11:02

Працівниками Світловодського МВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні вбивства затримано 29-річного місцевого жителя. Жертвою душогуба стала 41-річна жителька районного центру, яка беззастережно повірила у благі наміри незнайомця допомогти їй з продажем житла…

переглядів: 2368
pgt 0.39015 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua