МЕНЮ


12:36

ЗОШ №2Минула субота стала святковою для мешканців Великої Балки в Кіровограді: там урочисто відкрили новий двоповерховий корпус ЗОШ № 2. Символічну стрічку перерізали міський голова Володимир Пузаков та директор навчального закладу Лариса Катеруша.

переглядів: 2431
12:33

Одразу дві події, пов’язані з розбудовою релігійного життя в Кіровограді, відбулися минулої неділі в обласному центрі – у селищі Гірничому та на місці колишнього піонерського табору в провулку Санаторному поблизу парку Перемоги.

переглядів: 2418
12:26

26 жовтня у приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що в селищі Гірничому в Кіровограді, панував особливий настрій. Медичний колектив лікувального закладу та пацієнти нарешті відчули, що у приміщенні амбулаторії тепло і затишно, а прийшовши до сімейного лікаря, можна вже не кутатись у верхній одяг, пройти усі процедури в комфортних умовах. Справа в тім, що вже кілька днів амбулаторія опалюється встановленим за бюджетний кошт обладнанням автономного опалення. Відтепер тут не лише тепло, а є й гаряча вода, що так необхідно в медичній установі.

переглядів: 2251
12:22

На засіданні виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, яке відбулось 25 жовтня, було затверджено тролейбусний маршрут №2 "101-й мікрорайон – аеропорт".

Спочатку представник департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку міської ради пропонував, щоб такий тролейбус доїжджав лише до швейної фабрики, але члени виконавчого комітету вирішили продовжити маршрут до аеропорту, щоб певним чином розвантажити цей найбільш популярний у кіровоградців напрямок. Відтепер протягом дня на цьому маршруті працюватимуть шість тролейбусів.

переглядів: 2452
12:15

ПузаковМіська влада продовжує добру традицію зустрічей із жителями мікрорайонів, членами колективів, започатковану ще три роки тому. На них представники органу місцевого самоврядування звітують перед кіровоградцями про те, що зроблено в останній час у тій чи іншій сфері життєдіяльності Кіровограда, а жителі, у свою чергу, отримують можливість донести до них інформацію про нагальні проблеми, які необхідно вирішити. Одна із таких зустрічей кіровоградського міського голови Володимира Пузакова, депутата міської ради Юрія Шарова та директора департамен- ту житлово-комунального господарства – заступника міського голови Віктора Кухаренка відбулася минулих вихідних у приміщенні дитячого садка-ясел №60 "Ягідка".

переглядів: 2564
12:01

Віктор ЯнуковичМинулої п’ятниці в Кіровограді з робочою поїздкою побував Президент України Віктор Янукович.
Варто зауважити, що перед початком візиту Віктора Януковича в обласному центрі відразу в трьох місцях – біля будівлі обласної прокуратури, міського відділу міліції та Кіровського районного суду пролунали вибухи. Там знайдено рештки снарядів часів Великої Вітчизняної війни, елементи живлення та годинникові механізми. Слідство розробляє кілька версій, в тому числі хуліганство та боротьбу між кримінальними колами у зв`язку з майбутніми місцевими виборами. Перебуваючи в Кіровограді, Президент зазначив із цього приводу:

переглядів: 3230
11:55

ТроцькийКорінна реконструкція старих міських майданів у Кіровограді останнім часом стає явищем постійним. Адже за реконструкцією площ перед міською радою, між корпусами педуніверситету (зі зведеннями пам’ятників на них міському голові Олександрові Пашутіну та прем’єр-міністрові Української Народної Республіки й письменникові Володимирові Винниченку) та території перед міською дошкою Пошани тепер настала черга кардинальної перебудови майдану перед входом до Кіровоградського національного технічного університету і встановлення на ньому пам’ятника студентам.

переглядів: 2352
11:52

Як уже повідомляла наша газета, нещодавно кіровоградський міський голова Володимир Пузаков доручив своїм підлеглим вивчити питання стимулювання роботи голів квартальних комітетів, а депутати Кіровоградської міської ради Юрій Шаров, Сергій Хільченко, Віктор Кухаренко, Вікторія Касьянова, Олег Лунгул, Сергій Неділько виступили з ініціативою підвищити статус і завідуючих будинками, яку Володимир Тихонович теж схвалив. Підтримали його та своїх колег й інші депутати міської ради, які на одному з минулих засідань сесії прийняли відповідне рішення.

переглядів: 2557
11:51

26 жовтня на площі Кірова відбулася святкова акція до Дня автомобіліста й дорожника. Її організаторами були Кіровоградський машинобудівний коледж КНТУ та підприємство "Автолідер-Кіровоград", а учасниками і глядачами – студенти-автомобілісти навчального закладу й перехожі, яких зацікавила названа подія.

переглядів: 2514
1 2 3 ... 10 11 12 »
pgt 0.32367 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua