МЕНЮ


15:01

Чергове сесійне засідання Кіровоградської міської радиЧергове сесійне засідання Кіровоградської міської ради, яке відбулось сьомого жовтня, розпочалось із прийняття звернення до керівників силових структур держави, ЦВК і Комітету виборців про можливі фальсифікації на виборах до місцевих рад усіх рівнів та міських голів. Його текст ми друкуємо нижче. Також депутати направили звернення такого ж змісту Президенту України Віктору Януковичу.

переглядів: 2830
14:58

Анатолій Кривохижа – знана в Кіровограді людина. Український культурний діяч і педагог, засновник заслуженого ансамблю танцю України "Ятрань" й академічного театру народної музики, пісні і танцю "Зоряни", народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, доцент, почесний громадянин Кіровограда, нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора, Леніна, Великої Вітчизняної війни, медаллю "Павло Вірський".

переглядів: 2438
14:52

НАГОРОДИ ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯХоча більшість освітян відсвяткувала День працівників освіти (перша неділя жовтня) ще минулого тижня, та окремі колективи вирішили відзначити його нинішнього. Саме для цього викладачі Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки минулої середи й зібралися в затишному залі студентської їдальні.

переглядів: 2133
14:45

ДОПОМОГА ЧЕРВОНОХРЕСТІВЦЯМТовариство Червоного Хреста України є невід’ємною складовою частиною міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – найбільшої гуманітарної організації у світі, в рядах якої перебуває понад 97 мільйонів волонтерів. Співробітники та волонтери Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – завжди поруч, готові прийти на допомогу в найгарячіших точках планети: в епіцентрах стихійних, техногенних та гуманітарних лих та катастроф, військових дій, політичних, соціальних сутичок.

переглядів: 2149
14:39

Фізкультура і спорт – ті царини, які певною мірою стосуються кожної людини. Тож їх розвиткові посадовці різних рангів мають приділяти значну увагу. Саме тому міський голова Володимир Пузаков нещодавно став учасником звітно-виборчої асамблеї відділення НОК України в Кіровоградській області, що пройшла в національному технічному університеті, та побував на спеціалізованому стадіоні (єдиному на Кіровоградщині) обласної ДЮСШ "Колос", де тренуються й змагаються гравці в хокей на траві.

переглядів: 2079 / коментарі (1)
14:36

День юриста в Україні відзначається кожного року 8 жовтня, починаючи з 1997-го.

переглядів: 2301
14:27

Віктор КухаренкоЖитлово-комунальне господарство – це важлива соціальна галузь, яка забезпечує населення, підприємства та організації усіх сфер економіки необхідними комунальними послугами, суттєво впливає на розвиток економічних відносин. В силу об’єктивних причин останніми десятиліттями ця галузь переживає доволі тяжкі часи в усій Україні. Внаслідок відсутності цілеспрямованої державної політики, достатнього фінансування, гальмування процесів реформування ЖКГ галузь перебуває в критичному стані. До категорії ветхих та аварійних в Україні віднесено 60,7 тисячі житлових будинків, де постійно проживають 145,7 тисячі мешканців. За 2009 рік кількість аварійних будинків зросла на 1081 (6,2 відсотка). Більше 10 тисяч ліфтів відпрацювали 25 років і потребують заміни чи модернізації. На підприємствах комунальної теплоенергетики понад 20 відсотків котлів експлуатується більше 20 років, а 38 відсотків – застарілі та малоефективні. У водопровідно-каналізаційному господарстві четверта частина водопровідних очисних споруд і кожна п’ята насосна станція відпрацювали нормативний термін. Майже 90 відсотків сміттєзвалищ не відповідають нормам екологічної безпеки.

переглядів: 2699
13:17

30 вересня в нашій країні відзначався День усиновлення, який збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Два роки тому президент України видав указ про встановлення цього свята, в якому, зокрема, наголошувалось на суспільній значимості усиновлення, що забезпечує право кожної дитини на виховання в сім’ї. Голова опікунської ради член виконавчого комітету Кіровоградської міської ради Геннадій Заболотний провів прес-конференцію, на якій розповів про стан справ з усиновленням малолітніх сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у нашому місті.

переглядів: 2266
12:57

За роялем Маргарита ВуколоваПочинаючи з 1975 року, весь світ першого жовтня відзначає Міжнародний день музики, заснований за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів його заснування став композитор – класик двадцятого століття Дмитро Шостакович. У цей день на всій планеті звучать твори, що увійшли до скарбниці світової культури.

переглядів: 3755
1 2 »
pgt 0.45305 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua