МЕНЮ


12:46

Схоже на те, що критики нового закону про місцеві вибори мали рацію, коли одразу після його ухвалення висловили занепокоєння новим порядком утворення виборчих округів. Нагадаю, тепер це – компетенція територіальних виборчих комісій, а не органів місцевого самоврядування, як було раніше.

переглядів: 2198
12:42

Кіровоградська міська радаМинулого номера ми розповідали про те, що група депутатів Кіровоградської міської ради, серед яких – Віктор Кухаренко, Сергій Неділько, Юрій Шаров, Вікторія Касьянова, Сергій Хільченко та Олег Лунгул, запропонувала відновити пільги з оплати комунальних послуг для завідуючих будинками з метою активізації їхньої роботи із благоустрою міста. Цю ідею схвально сприйняв і кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, а минулого вівторка на черговому засіданні сесії її підтримали і депутати Кіровоградської міської ради. Вони погодилися із пропозицією затвердити положення про статус завідуючих будинками та відновити для них пільги при оплаті комунальних послуг, що дасть поштовх розвитку органів самоорганізації населення.

переглядів: 2097
12:37

Григорій Дрок та Володимир Пузаков у перерві між засіданнями міськрадиПро біду, яка спіткала нещодавно 33-річну кіровоградку Ольгу Єременко і її родину, «Вечірня газета» розповідала у попередньому номері. Нагадаємо, вагітна Ольга дуже постраждала внаслідок вибуху побутового газу й опинилася в реанімаційному відділенні обласної лікарні.

переглядів: 4626
12:32

ВІДРЕМОНТОВАНО ВНУТРІШНЬОДВОРОВУ ДОРОГУІніціатором цієї доброї справи виступив депутат Кіровоградської міської ради Юрій Шаров, а реалізувати ідею вдалося завдяки підтримці міського голови Володимира Пузакова та інших депутатів міськради.

переглядів: 2169
12:27

Володимир Пузаков та Грегор ПостльУ рамках перебування на Кіровоградщині із міським головою Володимиром Пузаковим зустрівся торговий радник посольства Австрії в Україні Грегор Постль. Мета візиту іноземного гостя – налагодження можливої співпраці з міської владою, місцевими виробниками, поліпшення товарообігу між країнами, а також впровадження у життя деяких спільних проектів.

переглядів: 2267
12:25

Не надто широкий та глибокий на території Кіровограда Інгул багато років під час танення снігу завдає великого клопоту мешканцям сусідніх з ним садиб. А заливає він їх через замуленість річки, унаслідок чого її річище під час водопілля не спроможне вмістити всю талу воду, а ґрунтові води теж не можуть потрапити до ріки й виходять на поверхню. Вихід з описаної прикрої ситуації один – розчищення ріки. Про те, що для цього робить міська влада, розповідає начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко.

переглядів: 1972
12:23

ЗАМІСТЬ АВТОСТОЯНКИ – СКВЕРУже близько десяти років неподалік дитячого садка №3, що на вулиці Жадова в Кіровограді, був пустир. Раніше на цьому місці планувалося побудувати ще один дошкільний заклад, однак зробити це не вдалося, і територія залишилася без господаря. З ініціативи депутата міської ради Серія Хільченка та за підтримки міського голови Володимира Пузакова було вирішено на місці пустиря створити сквер.

переглядів: 2015
12:17

19 жовтня до Кіровоградської загальноосвітньої школи №2 завітали представники державної комісії для підписанню акта про введення в експлуатацію щойно зведеного нового корпусу цього навчального закладу.

переглядів: 1982
12:08

Володимир Пузаков привітав метрологівЗ колективом ДП "Кіровоградстандартметрологія» міський голова Володимир Пузаков зустрівся у Всесвітній день стандартів. Очільник міста привітав присутніх з професійним святом і відзначив кращих працівників цього державного підприємства грамотами міської ради та її виконавчого комітету – начальника виробничого відділу Леоніда Німенка, Валентину Мельниченко та Олександра Шаблю.

переглядів: 2271
1 2 3 »
pgt 0.40768 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua