МЕНЮ


11:58

ВАТ КіровоградоліяПромисловий сектор Кіровограда значною мірою зорієнтований на випуск продукції для агропромислового комплексу, а також на переробку сільськогосподарської продукції. Одне з підприємств цієї галузі – ВАТ "Кіровоградолія" – спеціалізується на переробці насіння соняшнику. Минулої неділі його працівники разом з усіма своїми колегами в Україні відзначили День працівника харчової промисловості.

переглядів: 2170
11:54

Нинішнє різке погіршення погодних умов та затримка початку опалювального сезону спричинили деяке зростання захворювання населення на ГРВІ, але грипу кіровоградські медики поки що не діагностували.

переглядів: 1812
11:45

пасажирський транспортМинулого четверга, вийшовши вранці на зупинки, кіровоградці не могли втямити, що ж воно трапилось у місті, адже пасажирський транспорт просто не виїхав на лінії. Люди почали пов’язувати проблему із трагедією у Дніпропетровській області, що було не далеким від істини. Ставши заручниками ситуації, як і всі мешканці міста, ми звернулись за коментарем до управління Державтоінспекції УМВС в області, де нам повідомили, що з метою посилення контролю за безпекою пасажирських перевезень на території Кіровоградської області з 14 по 24 жовтня проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою "Перевізник".

переглядів: 1907
10:46

Для лікування різноманітних захворювань опорно-рухової та інших систем людського організму сучасна медицина широко застосовує радонову терапію. Є спеціальні курорти, де така послуга надається. Наприклад, подібна здравниця розташована у Знам’янці, куди їдуть люди з усіх куточків України. Але кіровоградці вже, мабуть, встигли забути, що радонові процедури свого часу широко застосовувались і в третій міській поліклініці. Через брак фінансування та відсутність централізованого забезпечення гарячою водою радонове лікування там довелось законсервувати, але можливості для його надання було збережено. І ось зараз за наполяганням міського голови Володимира Пузакова прийнято ряд рішень щодо відновлення радонотерапії на базі третьої міської поліклініки.

переглядів: 1863
10:34

Уже кілька днів майже в усіх будинках Кіровограда (за винятком тих, де сталися пориви тепломереж) – тепло. У цьому є заслуга і міської влади, і місцевих теплопостачальників, які вчасно підготували мережі, котельні та пункти до осінньо-зимового періоду. Серед них – і відокремлений підрозділ "Теплоелектроцентраль" комунального підприємства "Теплоенергетик”.

переглядів: 2040
10:30

Які б перепони раніше не чинилися партії "Батьківщина", її активісти завжди закликали виборців голосувати (звісно ж, серцем) і не думати, що все вже вирішено за них. Тому недавня заява голови облорганізації "Батьківщини" народного депутата України Валерія Кальченка про невизнання результатів виборів в Олександрії апріорі свідчить, що нинішні труднощі у цієї політсили – серйозніші, ніж коли-небудь раніше.

переглядів: 2223
10:21

Наталію Щербатюк та Віктор ПащенкоЗмагання зі спортивної радіопеленгації (раніше їх називали полюванням на лисиць) виникли в Голландії в 1947 році. У квітні 1952 року ЦК ДТСААФ СРСР було введено розрядні норми і вимоги "Єдиної спортивно-технічної класифікації радіоспортсменів" (від третього розряду до майстра радіоаматорського спорту). Перший чемпіонат СРСР відбувся у червні 1958 року під Москвою в районі станції "Планерна". Перші ж міжнародні змагання проведено влітку 1960 року в Лейпцигу.

переглядів: 2154
10:19

З позовом про поновлення на роботі в міліції звернувся до Кіровоградського окружного адміністративного суду колишній дільничний інспектор Кіровського райвідділу внутрішніх справ. Цього чоловіка разом з його тодішнім напарником звільнили з міліцейських лав у травні нинішнього року, коли їх запідозрили в хабарництві.

переглядів: 1837
10:17

Працівники відділення карного розшуку Кіровського відділу міліції затримали 50-річного кіровоградця, який скоїв серію крадіжок з автомобілів.

переглядів: 1735
« 1 2 3 »
pgt 0.5052 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua