МЕНЮ


10:09

"Мовному вопросу" присвятив свою прес-конференцію в Кіровограді народний депутат України Володимир Яворівський (фракція БЮТ).

переглядів: 1695
09:58

Як складова змагань "Батько, мати, я – спортивна сім’я" в Кіровограді тривають (23 – 31 жовтня) юнацькі змагання з шахів. Їх перший етап пройшов 23 і 24 жовтня в гімназії імені Тараса Шевченка (другий етап завершиться до кінця місяця у шаховому клубу "Біла тура").

переглядів: 1538
09:44

Це сталося 5 червня нинішнього року на вулиці Московській у Кіровограді. Близько чотирнадцятої години інспектору дорожньо- патрульної служби ДАІ там попався водій "Таврії", який грубо порушив Правила дорожнього руху.

переглядів: 1621
09:42

Наказом Генерального прокурора України Олександра Медведька від 22 жовтня 2010 року прокурором міста Кіровограда призначено старшого радника юстиції Світлану Клюкіну.

переглядів: 1778
09:39

Аби ухилитись від сплати податків, підприємці почали не продавати, а дарувати один одному нерухомість.

переглядів: 1630
09:30

Прокуратура Кіровоградської області закінчила розслідування та направила до суду кримінальну справу стосовно організованої групи, яка вчиняла злочини у кредитно- фінансовій сфері.

переглядів: 1562
12:46

Схоже на те, що критики нового закону про місцеві вибори мали рацію, коли одразу після його ухвалення висловили занепокоєння новим порядком утворення виборчих округів. Нагадаю, тепер це – компетенція територіальних виборчих комісій, а не органів місцевого самоврядування, як було раніше.

переглядів: 2171
12:42

Кіровоградська міська радаМинулого номера ми розповідали про те, що група депутатів Кіровоградської міської ради, серед яких – Віктор Кухаренко, Сергій Неділько, Юрій Шаров, Вікторія Касьянова, Сергій Хільченко та Олег Лунгул, запропонувала відновити пільги з оплати комунальних послуг для завідуючих будинками з метою активізації їхньої роботи із благоустрою міста. Цю ідею схвально сприйняв і кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, а минулого вівторка на черговому засіданні сесії її підтримали і депутати Кіровоградської міської ради. Вони погодилися із пропозицією затвердити положення про статус завідуючих будинками та відновити для них пільги при оплаті комунальних послуг, що дасть поштовх розвитку органів самоорганізації населення.

переглядів: 2087
12:37

Григорій Дрок та Володимир Пузаков у перерві між засіданнями міськрадиПро біду, яка спіткала нещодавно 33-річну кіровоградку Ольгу Єременко і її родину, «Вечірня газета» розповідала у попередньому номері. Нагадаємо, вагітна Ольга дуже постраждала внаслідок вибуху побутового газу й опинилася в реанімаційному відділенні обласної лікарні.

переглядів: 4598
« 1 2 3 4 ... 10 11 12 »
pgt 0.46461 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua