МЕНЮ


13:26

Незважаючи на те, що останнім часом в українському соціумі відбувається героїзація праці підприємців-"спрощенців", які торгують на ринках, їхній та ринкових господарств внесок у суспільне благо – доволі скромний. Так, за словами голови облдержадміністрації Сергія Ларіна, сплачений ними єдиний податок майже нічого не важить в обласному бюджеті. Крім того, є неспівмірними обсяги товарообігу на ринках і надходження з цієї сфери до бюджету. Так, у січні – жовтні нинішнього року роздрібний товарообіг (виручка від продажу населенню споживчих товарів) на Кіровоградщині склав 7,3 мільярда гривень. Третину цієї суми покупці залишили на ринках. А в бюджет області від діяльності ринків надійшло всього-на-всього 42 мільйони гривень.

переглядів: 2652
13:03

Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, голова облдержадміністрації Сергій Ларін та голова Кіровоградської обласної ради Микола КовальчукМинулої п’ятниці відбулося третє засідання першої сесії Кіровоградської міської ради шостого скликання. Депутати дообрали ще трьох членів виконкому, звільнили заступників міського голови та призначили нових, а також утворили постійні депутатські комісії.

переглядів: 3914
12:38

міський військовий комісар полковник Микола ТищенкоХоча цьогорічний осінній набір до армії громадян призовного віку має завершитися лише наприкінці грудня, та працівники Кіровоградського об’єднаного міського військового комісаріату вже закінчили формувати призовні команди. Чому це так, а також про інші особливості нинішньої призовної кампанії "Вечірній газеті" розповів міський військовий комісар полковник Микола Тищенко.
– Двічі на рік об’єднаний міський військовий комісаріат відправляє на строкову військову службу молодих мешканців обласного центру й Кіровоградського району. Скільки їх, Миколо Анатолійовичу, потрапило до війська тепер?

переглядів: 4905 / коментарі (2)
12:35

Селище Нове – околиця Кіровограда. Поля, сірі будівлі колишнього чавуноливарного заводу та житлові багатоповерхівки, вервечки вуличок із приватними будинками й корпуси психіатричної лікарні. На цьому тлі виразно виділяється будівля місцевої церкви.

переглядів: 2300
12:19

"ВГ" вже писала про прес-конференцію, що провели керівники ДП "Кіровоградтепло" у статті "ЗА БОРГИ ВАС НЕ ВИКЛИКАТИМУТЬ ДО СУДУ, ЛИШЕ СУДОВІ ВИКОНАВЦІ ПОСТУКАЮТЬ У ДВЕРІ". Тепловики закликали жителів розрахуватися із боргами за надані послуги. Як не дивно, рядова, здавалося б, публікація викликала резонанс: до редакції почали телефонувати жителі міста, які казали, що платити вони не відмовляються, от тільки б знати напевне, що їх не обманюють. Підставою для сумнівів у чесності тепловиків стало те, що мешканці деяких будинків, де ще не встановлені лічильники, платять за послугу зараз більше, ніж ті, у кого будинок приладом обліку оснащений. При цьому, кажуть наші читачі, у декого батареї ледь теплі, і в квартирах нехолодно лише завдяки теплій погоді, а платити треба, наче на вулиці мороз.

переглядів: 3064
12:09

Людмила МончукЗа офіційними даними, на астму хворіють триста тисяч українців, за неофіційними – понад два мільйони. За останнє десятиріччя кількість хворих зросла у півтора раза. Як можна протидіяти поширенню астми? Чи можна з астмою жити повноцінним життям? Спробуємо відповісти на ці та інші запитання за допомогою фахівців.
Бронхіальна астма – хронічне алергічне захворювання легенів, що виявляється нападами задишки, іноді сухим кашлем, у відповідь на вплив алергену або на тлі простудного захворювання, фізичного навантаження, емоційного стресу.

переглядів: 11202
11:17

Єлисаветградське кавалерійське училищеНещодавно виповнилося 145 років від часу заснування одного із найзнаменитіших військових навчальних закладів Російської імперії – Єлисаветградського кавалерійського училища (1865-1917).

переглядів: 4315
11:09

Родина Фірсових19 листопада в обласному художньому музеї відкрилась виставка "Родинні витоки" членів Національної спілки художників України кіровоградських художників-керамістів Миколи Івановича, Нелі Федорівни, Олександра Миколайовича та Сергія Миколайовича Фірсових.

переглядів: 5219
11:02

флешмоб СмайлмобСвоєрідно відзначила сімнадцятого листопада Міжнародний день студента молодь, що навчається в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка. Близько семи десятків тамтешніх спудеїв факультету історії і права провели на нещодавно побудованій площі між корпусами ВНЗ флешмоб під назвою "Смайлмоб". Хлопці й дівчата поставали таким чином, що до глядачів згори усміхався радісний смайлик.

переглядів: 2243
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.32479 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua