МЕНЮ


14:07

Ще кілька років тому, якщо покупець придбав неякісний товар, то продавець був зобовязаний його замінити на якісний або повернути гроші. Однак, на жаль, із введенням в дію нової редакції закону про захист прав споживачів права цих самих споживачів значно звузилися. Про це нагадала під час прес-конференції начальник відділу захисту прав споживачів міської ради Алла Шерстньова.

переглядів: 2612
13:47

Графік участі керівництва у прямій "гарячій" телефонній лінії Кіровоградського міського управління юстиції на 2010 рік

переглядів: 4822
13:44

З початку року до відділу захисту прав споживачів Кіровоградської міської ради надійшло 106 звернень щодо порушення правил обслуговування представників пільгових категорій у сфері пасажирських перевезень. Про це повідомила під час прес-конференції начальник відділу захисту прав споживачів Алла Шерстньова.

переглядів: 2696
13:43

З початку року відділ захисту прав споживачів Кіровоградської міської ради розглянув 264 письмових скарг споживачів, повернуто коштів за неякісні товари, роботи, послуги на суму понад 30 тисяч гривень. Про це повідомила під час прес-конференції начальник відділу захисту прав споживачів Кіровоградської міської ради Алла Шерстньова.

переглядів: 2395
13:42

Наближається Новий рік, і кіровоградці почали запасатися до свят піротехнічними засобами, аби 31 грудня влаштувати гучне видовище. Однак для декого воно може залишити по собі не гарний настрій, а серйозні травми. Як треба діяти, щоб цього не сталося, розповіла на прес-конференції начальник відділу захисту прав споживачів Кіровоградської міської ради Алла Шерстньова.

переглядів: 2795
13:41

За рішенням Генеральної асамблеї ООН 3 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів.
Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) визначено порядок та умови призначення пенсій по інвалідності унаслідок загального захворювання (у тому числі каліцтва, не пов’язаного з роботою, інвалідності з дитинства).

переглядів: 16714 / коментарі (2)
13:33

Напередодні Міжнародного дня інвалідів у приміщенні Кіровоградського обласного правління Українського товариства сліпих відбулась зустріч людей з обмеженими можливостями з першим заступником міського голови Василем Дзядухом та начальником відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлією Вовк. Відзначаючи неоціненний вклад інвалідів по зору в розвиток нашого міста, Василь Онисимович запевнив присутніх, що новообрана міська влада завжди допомагатиме їм у вирішенні нагальних проблем, підтримуватиме матеріально тощо.

переглядів: 2655
11:46

Співробітниками Управління карного розшуку УМВС в області спільно з працівниками Ульянівського райвідділу міліції за підозрою у скоєнні вбивства 19-річної дівчини затримано 34-річного жителя Черкаської області.

переглядів: 2491
15:18

Два стратегічних завдання - виконання міського бюджету нинішнього року та формування бюджету на наступний рік - визначив на апаратній нараді із керівниками виконавчих органів міської ради кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 2456
1 2 3 4 »
pgt 0.30787 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua