МЕНЮ


16:29

У ході оперативного відпрацювання суб'єктів господарювання банківської та кредитно-фінансової сфери співробітники управління боротьби з відмиванням доходів, отриманих злочинним шляхом ДПА у Кіровоградській області встановили, що службові особи одного з відділень комерційного банку, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнили та розтратили гроші клієнтів банку – близько 100 тис. грн. шляхом підробки банківських документів.

переглядів: 1869
16:27

Народний художній колектив сучасної хореографії «Час Пік» Кіровоградського обласного ЦДЮТ по праву можна назвати одним із кращих хореографічних колективів області. Його вихованці – володарі багатьох гран-прі та перших премій престижних міжнародних і всеукраїнських фестивалів.

переглядів: 2339
16:25

Міжнародна торгівля харчовими продуктами розширюється, надаючи споживачам доступ до ширшого розмаїття харчових продуктів за низькими цінами протягом цілого року. Розширення торгівлі гостріше поставило проблему відмінностей вимог і положень щодо безпеки продовольства у різних країнах. Ці відмінності можуть відбивати різницю в уподобаннях і смаках населення цих країн, спроможність виробляти безпечні харчові продукти та бажання платити більше за технології, які зменшують відповідні ризики. Створення загальноприйнятного базису для стандартів щодо безпеки харчових продуктів допомагає досягти спільної мети — поліпшення якості продовольства та розширення торгівлі. Саме про це йшлося під час семінару для для ветеринарних лікарів «Контроль безпечності харчових продуктів тваринного походження: міжнародні правила та найкращий світовий досвід», що проходив минулих понеділка та вівторка у конференс-залі готелю «Зірка».

переглядів: 2786
pgt 0.26374 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua