МЕНЮ


11:04

Новообраний міський голова Олександр Саінсус склав присягу, обрано секретаря міської ради, першого заступника міського голови та частину членів виконкому.

11 листопада відбулася перша сесія Кіровоградської міської ради шостого скликання. Відкрив її голова Кіровоградської міської територіальної виборчої комісії Віктор Ковальчук.

Віктор Ковальчук повідомив, що перед початком сесії зареєструвались 72 депутати з 76 новообраних, а це означало, що кворум для її проведення є. Після цього голова комісії оголосив результати виборів в одномандатному виборчому окрузі з виборів кіровоград- ського міського голови, зазначивши, що міським головою обрано Олександра Дмитровича Саінсуса 1948 року народження, громадянина України, позапартійного, який до цього працював першим заступником голови Кіровоградської обласної державної адмі- ністрації і був висунутий Кіровоградською міською організацією Партії регіонів.

переглядів: 4540
10:58

Олександр Дмитрович СаінсусСьогодні Олександр Саінсус дав першу прес-конференцію в якості офіційно обраного кіровоградського міського голови.

Для довідки. Олександр Дмитрович Саінсус народився 16 липня 1948 року у місті Кіровограді. Освіта вища. У 1973 році закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти». За фахом інженер-механік. Кандидат технічних наук.

Нагороджений Орденами «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, удостоєний Почесного звання «Заслужений працівник промисловості України», нагороджений почесною відзнакою «Честь і слава Кіровоградщини».

переглядів: 2884
10:54

Знову в Кіровограді як гриби після дощу з’являються нелегальні пункти прийому брухту. За даними Кіровоградської міської спеціалізованої інспекції, зараз таких у нашому обласному центрі – 74, чотири з них з’явились протягом останнього місяця. Для порівняння: тих, що мають ліцензії – лише 14. Як правило, нелегальні пункти розміщуються у приватних садибах, гаражах, куди місцевий люд несе та везе брухт, зібраний законним та незаконним способом. Останній здебільшого переважає.

переглядів: 2989
10:45

Що треба зробити для збільшення кількості туристів у Кіровограді? Які новації очікують на представників туристичних агенцій у законодавчому полі країни? Чим можуть бути цікавими Кіровоградщина та її обласний центр для спраглих до вражень людей? Про все це йшлося минулого вівторка на розширеному засіданні туристичної ради гуманітарного департаменту міської ради за участі представників туристичних агенцій Кіровограда.

переглядів: 1973
10:39

З року в рік восени повторюється одне й те ж: приватний сектор Кіровограда буквально потопає у сизому диму – це мешканці спалюють опале листя, сухе бадилля городини та побутове сміття. І скільки б не нагадували людям екологи та представники міських комунальних служб про неймовірну шкоду від цього не лише навколишньому середовищу, а й їхньому здоров’ю, все одно вони палять вогнища на своїх городах, не замислюючись про наслідки.

переглядів: 2290
10:28

Людмила БІЛОБРИЦЬКА"З усіх плодів найкращі приносить хороше виховання"

Козьма Прутков


Чому діти скоюють злочини? Це питання щороку стає все актуальнішим, адже криміногенна ситуація у підлітковому середовищі останнім часом постійно погіршується, зокрема й на Кіровоградщині.

переглядів: 6784 / коментарі (1)
10:14

Олег БєлаковськийОн не был великим спортсменом, но он самым непосредственным образом причастен к выдающимся победам отечественного спорта. Он не был тренером, но его вклад в успехи советской футбольной и хоккейной сборных во второй половине прошлого века трудно переоценить. Он - легендарный спортивный доктор, патриарх нашей спортивной медицины. Его имя – Олег Белаковский.
Через всю жизнь Виктория Белаковская, ученица знаменитого Кузьмы Петрова-Водкина, пронесла в своем искусстве свежесть и непосредственность восприятия окружающего мира.


Під час телетрансляцій матчів збірної СРСР з хоккею, коли її тренували легендарні Анатолій Тарасов і Аркадій Чернишов, коментатори, крім складів команд та їх наставників, завжди називали головного лікаря радянської хокейної дружини. Це був невисокий на зріст чоловік з добрим симпатичним обличчям, якого звали Олег Маркович Бєлаковський. В руках він завжди тримав спеціальну валізу, в якій було все необхідне для надання першої медичної допомоги травмованим хокеїстам. Звісно, у ті далекі часи ми й не здогадувались, що ця людина – наш земляк. А ще маємо Вікторію Марківну Бєлаковську, уродженку Олександрії, відому художницю, засновницю петербурзької династії живописців: прекрасними майстрами були її другий чоловік Віктор Прошкін, син і донька Володимир і Маріанна Прошкіни.

переглядів: 2251
10:13

Він з’явився 85 років тому на тодішньому головному майдані нашого міста, який у дожовтневий час називався Кавалерійським плацом, а в перший період радянської влади – Червоним майданом або майданом Революції, згодом навколо постав парк ім. В. Леніна (сьогодні – Ковалівський).

переглядів: 1808
10:09

29 жовтня вперше на Кіровоградщині в обласному художньому музеї відкрилася виставка з фондового зібрання Національного музею Тараса Шевченка його художньої спадщини.

переглядів: 2631
1 2 »
pgt 0.46602 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua