МЕНЮ


10:58

Олександр Дмитрович СаінсусСьогодні Олександр Саінсус дав першу прес-конференцію в якості офіційно обраного кіровоградського міського голови.

Для довідки. Олександр Дмитрович Саінсус народився 16 липня 1948 року у місті Кіровограді. Освіта вища. У 1973 році закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти». За фахом інженер-механік. Кандидат технічних наук.

Нагороджений Орденами «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, удостоєний Почесного звання «Заслужений працівник промисловості України», нагороджений почесною відзнакою «Честь і слава Кіровоградщини».

переглядів: 2998
10:54

Знову в Кіровограді як гриби після дощу з’являються нелегальні пункти прийому брухту. За даними Кіровоградської міської спеціалізованої інспекції, зараз таких у нашому обласному центрі – 74, чотири з них з’явились протягом останнього місяця. Для порівняння: тих, що мають ліцензії – лише 14. Як правило, нелегальні пункти розміщуються у приватних садибах, гаражах, куди місцевий люд несе та везе брухт, зібраний законним та незаконним способом. Останній здебільшого переважає.

переглядів: 3133
pgt 0.27506 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua