МЕНЮ


11:37

Наталія ДубинаНапередодні Дня працівників соціальної сфери найщиріші вітання приймають ті люди, через серця яких проходять проблеми та болі тисяч пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, багатодітних родин – всіх представників незахищених верств населення, яких держава охопила своєю підтримкою й турботою.
Ось уже двадцять років працює у соціальній сфері Наталія Дубина. Вона пройшла всі сходинки кар’єрного зростання – від спеціаліста з виплати пенсій до начальника відділу з призначення пенсій у Ленінському районі управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді. На обліку в начальника відділу знаходяться 23 500 пенсіонерів. Зміни у пенсійному законодавстві відбуваються постійно. Тому дуже важливо слідкувати за нововведеннями у процесі нарахування пенсій, досконало знати пенсійне законодавство, бути коректною та ввічливою із відвідувачами. Наталія Олегівна цілком відповідає всім цим вимогам. Тому і користується особливою шаною та повагою серед своїх колег. Щедро ділиться досвідом з молоддю, вміє організувати роботу, згуртувати людей задля виконання поставлених перед колективом завдань. Наталія Дубина надзвичайно відповідальна і вимоглива до себе та своїх колег. Швидко вирішує виробничі питання, проводить інформаційно-роз’яс- нювальну роботу щодо пенсійного забезпечення громадян. Наталія Олегівна постійно спілкується з людьми, виїздить на зустрічі з населенням. Багато хто зі стареньких кіровоградців гарної думки про неї як про відповідального керівника, адже до неї можна і на особистий прийом завітати, запитати про зміни у нарахуванні пенсій. Для кожного у неї знаходиться привітне слово, терпіння докладно розтлумачити те чи інше нововведення.

переглядів: 2168
11:20

Спорт і фізичне виховання є важливою складовою в системі освіти, виховання й оздоровлення як студентської молоді, так і учнів загальноосвітніх шкіл. Однак учителі фізичної культури кажуть про недостатню увагу керівництва навчальних закладів до їхнього предмета, скаржаться на відсутність спортивного інвентарю.

переглядів: 2278
11:19

Минулої п’ятниці у приміщенні обласної філармонії своє 80-річчя відзначив фізико-математичний факультет Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Господарі свята – студенти та професорсько-викладацький склад фізмату, випускники різних років, представники обласної та міської влади, інші гості.

переглядів: 1973
11:16

З настанням осінньо-зимового сезону збільшується кількість звернень кіровоградців до відділу захисту прав споживачів міської ради на неякісне взуття, яке вони придбали в торговельній мережі міста. Так, протягом лише жовтня надійшло близько двадцяти усних та письмових таких скарг. Якби йшлося лише про дешеве взуття, то ще б нічого, але ж скаржаться покупці і на те, що коштує 800-1000 гривень. Людина, купуючи дороге взуття, сподівається на те, що воно служитиме їй, як мінімум, кілька сезонів, але трапляється, що вже через кілька днів на ньому з’являються якісь дефекти.

переглядів: 3034
11:11

Нинішня тепла і дощова осінь дала досить потужний сплеск отруєнь грибами. Пік захворювань припав на жовтень – в області було зафіксовано 16 випадків отруєнь. Серед потерпілих є і двоє дітей – дев’яти та десяти років. Отруєння дикорослими грибами зафіксовані у Маловисківському, Добровеличківському, Петрівському, Світловодському, Олександрійському, Долинському районах та місті Олександрії. На відміну від минулого року, коли внаслідок отруєння грибами померло п’ятеро осіб, цього року летальних випадків не було.

переглядів: 1935
11:09

З давніх-давен кров вважається рятівницею людського життя. В наш час неможливо собі уявити надання спеціалізованої допомоги в хірургічній, гінекологічній, педіатричній медицині без використання крові. Проведення методу екстракорпорального кровообігу, штучної нирки, використання лікувального плазмофарезу, розробка методу фракціонування білків плазми крові та отримання білкових препаратів дали можливість цілеспрямованого використання крові та її препаратів.

переглядів: 2812
10:56

Михайло ГоняєвГоняев был творческой личностью и во всем, за что бы не брался, достигал многого.
А. Мамонтов, Г. Рудницкий


Много знаний унес с собой в могилу этот высокоодаренный человек.
Д. Саргин


Обдарованість цієї людини, яка не мала вищої освіти, вражає: юрист (адвокат, приватний повірений), журналіст та літератор; шахіст, історик і теоретик гри в шахи й шашки, музикант; досконало володів німецькою, англійською та французькою мовами, які вивчив самостійно.

переглядів: 2320
10:46

Уже не один рік міська рада нашого обласного центру відзначає найбільш достойних городян присвоєнням їм звання "Почесний громадянин міста Кіровограда". Серед тих, чиї заслуги перед громадою відзначено таким чином, – маршал Павло Ротмістров, педагог Василь Сухомлинський, громадський діяч Євгенія Чабаненко, митець Анатолій Кривохижа.

переглядів: 1985
10:26

Днями Кіровоградська музична школа № 1 ім. Генріха Нейгауза приймала у своїх стінах не просто відомого в Європі авторитетного російського музикознавця, а й видатного педагога та лектора – доктора музикознавства, професора Московської консерваторії ім. Петра Чайковського, члена-кореспондента Міжнародної академії творчості, наукового консультанта московського Большого театру, старшого наукового співробітника Державного інституту мистецтвознавства Міністерства культури Російської Федерації Євгенія Лєвашова.

переглядів: 1786
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.39409 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua