МЕНЮ


15:02

Зима дарує нам незабутню феєрію свят, кожне з яких оповите віковічною мудрістю народних звичаїв, – Новий рік, Різдво, старий Новий рік, Водохреща. Відкриває ж їх улюблений усіма дітлахами й дорослими День святого Миколая, коли, за усталеною традицією, в Кіровограді відкривають головну новорічну ялинку на площі Кірова.

переглядів: 2606
14:56

Саме це ставить собі за мету міська влада, розробляючи проект нової структури виконавчих органів Кіровоградської міської ради з урахуванням адміністративної реформи, ініційованої Президентом України Віктором Януковичем. Про це повідомив на прес-конференції минулого вівторка кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 2649
14:53

Минулої п’ятниці відкрилася друга сесія Кіровоградської міської ради. Її можна назвати особливою, адже вперше була ввімкнена система "Рада", і голосування відбувалося в електронному режимі.

переглядів: 2249
14:49

Дев’ятнадцятого грудня маленькі українці, тільки-но прокинувшись, уже виймали з-під подушок подарунки від святого Миколая (які завбачливо поклали туди батьки). Хто якого – залежно від того, як дитина поводилася протягом року, як навчалася…

переглядів: 2530
14:44

В обласній державній адміністрації відбулось представлення широкому колу громадськості програми розвитку Кіровоградської області на 2011–2015 роки "Центральний регіон-2015". Цей документ – результат колективної праці науковців, державних служ- бовців, депутатів, лідерів громадських організацій. Пропозиції ж до народної програми подавали тисячі мешканців Кіровоградщини.

переглядів: 4258
14:40

Залучення інвестицій для розвитку промислового потенціалу Кіровоградщини – одне з пріоритетних завдань обласної влади. І черговий крок у цьому напрямку вже зроблено. Дніпропетровська промислово-комерційна фірма "Велта" практично з нуля розпочинає будівництво на території Новомиргородського району гірничо-збагачувального комбінату. Початок робіт – грудень нинішнього року. Завершать будівництво комбінату влітку наступного. Про це кіровоградським журналістам на прес-конференції повідомили заступник голови облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, генеральний директор ТОВ ПКФ "Велта" Андрій Бродський та директор з виробництва ТОВ ПКФ "Велта" Владислав Гаєвий.

переглядів: 3985
14:37

Майже щороку на ВАТ "Червона зірка" проходять з’їзди офіційних дилерів, які реалізують продукцію цього підприємства в Україні та за її межами. Цьогорічний форум відбувся на заводі минулої п’ятниці.

переглядів: 2678
12:21

За всю історію людства не було ще такого часу, коли б воно не страждало від яких-небудь залежностей – чи то алкоголь, чи то наркотики, чи то азартні ігри. Наразі в сучасному суспільстві виникла ще одна небезпека для людської свідомості – це Інтернет. Лікарів, учених, та й простих користувачів проблема глобальної інтернетизації турбує вже не перший рік.

переглядів: 3009
12:19

Незадовго до Нового року заступник начальника УМНС України в Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Ігор Парфьонов нагадав на прес-конференції про необхідність дотримання правил пожежної безпеки.

переглядів: 2920
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.32338 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua