МЕНЮ


15:33

Чергових шахраїв-«гастролерів» викрила в обласному центрі спецінспекція Кіровоградської міської ради, про що повідомив її начальник Віктор Іванов сьогодні на прес-конференції.

переглядів: 2131
10:42

Представники малого бізнесу отримали можливість звернутись до працівників органів внутрішніх справ зі скаргою у разі порушень їхніх прав або корупційних діянь відносно них з боку чиновників безпосередньо на робочому місці. На Кіровоградщині правоохоронці організували створення на ринках спеціальних громадських приймалень.

переглядів: 2032
10:43

З моменту відкриття у Кіровограді спеціальної загальноосвітньої школи для дітей з вадами слуху минуло вже 15 років. За цей період навчальний заклад для дітей з такими особливими потребами перетворився у справжній навчально-виховний комплекс, де функціонують групи дитячого садка, відбувається освітній процес для школярів і навіть мають змогу проживати діти з районів області, яким конче потрібні спеціалізований догляд та навчання. Опікується школярами згуртований колектив педагогів, які вбачають своє завдання в тому, щоб з цих дітей з особливими потребами виросли справжні, повноцінні громадяни нашого суспільства, вони не просто отримали освіту, а здобули професійні навички, навчились орієнтуватись у дорослому житті. І те, що цей процес у навчальному закладі відбувається на досить високому рівні продемонстрував підготовлений дітьми та їхніми педагогами концерт, приурочений до Міжнародного дня інвалідів.

переглядів: 2159
14:07

Ще кілька років тому, якщо покупець придбав неякісний товар, то продавець був зобовязаний його замінити на якісний або повернути гроші. Однак, на жаль, із введенням в дію нової редакції закону про захист прав споживачів права цих самих споживачів значно звузилися. Про це нагадала під час прес-конференції начальник відділу захисту прав споживачів міської ради Алла Шерстньова.

переглядів: 2531
13:47

Графік участі керівництва у прямій "гарячій" телефонній лінії Кіровоградського міського управління юстиції на 2010 рік

переглядів: 4730
13:44

З початку року до відділу захисту прав споживачів Кіровоградської міської ради надійшло 106 звернень щодо порушення правил обслуговування представників пільгових категорій у сфері пасажирських перевезень. Про це повідомила під час прес-конференції начальник відділу захисту прав споживачів Алла Шерстньова.

переглядів: 2597
13:43

З початку року відділ захисту прав споживачів Кіровоградської міської ради розглянув 264 письмових скарг споживачів, повернуто коштів за неякісні товари, роботи, послуги на суму понад 30 тисяч гривень. Про це повідомила під час прес-конференції начальник відділу захисту прав споживачів Кіровоградської міської ради Алла Шерстньова.

переглядів: 2307
13:42

Наближається Новий рік, і кіровоградці почали запасатися до свят піротехнічними засобами, аби 31 грудня влаштувати гучне видовище. Однак для декого воно може залишити по собі не гарний настрій, а серйозні травми. Як треба діяти, щоб цього не сталося, розповіла на прес-конференції начальник відділу захисту прав споживачів Кіровоградської міської ради Алла Шерстньова.

переглядів: 2704
13:41

За рішенням Генеральної асамблеї ООН 3 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів.
Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) визначено порядок та умови призначення пенсій по інвалідності унаслідок загального захворювання (у тому числі каліцтва, не пов’язаного з роботою, інвалідності з дитинства).

переглядів: 16550 / коментарі (2)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.51968 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua