МЕНЮ


15:49

До департаменту житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради надходить чимало скарг на недоліки у роботі ЖЕКів та КРЕПів. Усі ці звернення громадян тримаються на контролі, але інколи комунальні підприємства звітують про те, що недоліки усунули, а на ділі виявляється, що неповністю. З огляду на це заступник міського голови Віктор Андреєв, який опікується проблемами комунальної галузі, нинішньої суботи об’їхав декілька об’єктів житлового фонду, де за звітами комунальників усі роботи завершені. На нараді з керівниками комунальних підприємств він виставив «трійку» виконаній роботі, зазначивши, що залишилось чимало недоробок, про що, звичайно, начальники ЖЕКів промовчали.

переглядів: 1842
15:45

Міська влада планує провести інвентаризацію усіх дитячих майданчиків на території Кіровограда. Про це йшлося на нараді з питань житлово-комунального господарства, в якій узяли участь заступник міського голови Віктор Андреєв та секретар міської ради Ігор Волков.

переглядів: 1952
11:17

При обласній державній адміністрації формується нова громадська рада

переглядів: 2052
11:16

З метою роз’яснення норм Податкового кодексу при Кіровоградській ОДПІ у вечірні години та вихідні дні функціонує консультаційний пункт.

переглядів: 1986
11:14

Працівники Долинського райвідділу УМВС України в Кіровоградській області затримали 48-річного непрацюючого місцевого жителя за підозрою у нанесенні тілесних ушкоджень у вигляді колотої рани своєму пасинку, 2000 року народження.

переглядів: 1793
10:10

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що протягом грудня 2010 року будуть проведені сеанси телефонного зв’язку “гаряча лінія” з наступної тематики:

переглядів: 1925
09:36

Таку вимогу поставив перед керівниками виконавчих органів міської ради міський голова Олександр Саінсус. Кожна галузева програма, що готується на 2011 рік, повинна містити конкретні заходи, терміни їх виконання та визначати безпосередніх виконавців, наголосив Олександр Саінсуc, повідомляє сайт Кіровоградської міської ради.

переглядів: 1634
pgt 0.42942 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua