МЕНЮ


13:54

На сьогоднішній день на автодорогах Кіровоградської області стан з дорожньо-транспортним травматизмом за участю пішоходів залишається досить складним. Незважаючи на застереження та широку профілактичну роботу працівників ДАІ, пішоходи продовжують грубо нехтувати вимогами правил дорожнього руху наражаючи на небезпеку у першу чергу самих себе.

переглядів: 1977
13:52

З 3 листопада по 2 грудня на території Кіровоградської області проводився комплекс цільових заходів спрямованих на дотримання суб’єктами перевезення небезпечних вантажів вимог Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

переглядів: 1767
13:52

За 11 місяців 2010 року на території Кіровоградської області було скоєно 89 незаконних заволодінь автотранспортом. Знайдено 80, - розповідає старший інспектор сектору розшуку УДАІ УМВС в області Володимир Щур.
- На Кіровоградщині користуються популярністю такі транспортні засоби як «ВАЗ». Не залишилися й поза увагою автомобілі марок «Део», «Шевроле» та мотоцикли. За словами В.Щура, щоб не стати жертвою таких крадіїв, необхідно пам’ятати декілька простих порад.

переглядів: 1986
13:49

14 грудня 2010 року Кіровоградським обласним центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” спільно з обласною організацією ветеранів війни, праці та спорту проведено масові заходи „Спорт для всіх – щастя для кожного!” на меті яких були: організація змістовного дозвілля, виховання підростаючого покоління на прикладі ветеранів спорту, залучення до регулярних занять осіб старшого та молодшого віку до систематичних занять спортом, зміцнення їх здоров’я, продовження активного, спортивного віку.

переглядів: 1881
08:32

У День працівників суду – п’ятнадцятого грудня – представники міської влади привітали зі святом співробітників апеляційного суду Кіровоградської області й вручили їм відзнаки міської ради.

переглядів: 1793
pgt 0.4211 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua