МЕНЮ


14:47

Члени виконавчого комітету міської ради при розгляді питань про переведення квартир у багатоповерхівках до розряду нежитлових висловили зауваження, що подібний процес потрібно врегулювати таким чином, щоб облаштування приватних офісів, магазинів та аптек, які здебільшого розташовуються після переобладнання, не псували естетичного вигляду вулиць міста. На це, зокрема, звернув увагу член виконкому Андрій Райкович:

переглядів: 1844
14:46

Нинішні несприятливі погодні умови та незручності, які виникли через значні снігопади та ожеледицю, спонукали членів виконавчого комітету прийняти рішення про закріплення вулиць та доріг міста за Кіровоградським комунальним підприємством з утримання шляхів для своєчасного розчищення їх від снігу та намерзання, посипання сипучими матеріалами.

переглядів: 1968
14:44

Сьогодні, наступного дня після затвердження Верховною Радою Державного бюджету на 2011 рік на засіданні виконавчого комітету Кіровоградської міської ради було погоджено головного фінансового документа Кіровограда на наступний рік.

переглядів: 2096
12:06

У Кіровограді відбулися І та II етапи XІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. У першому етапі взяли участь 1829 учнів, у другому – 243 (з них – 69 учнів 3 – 4 класів та 174 учні 5 – 11 класів. Особливістю даного конкурсу є те, що він доступний для дітей з різними рівнями навчальних досягнень.

переглядів: 2381
11:00

Про цей кричущий факт повідомив під час брифінгу прокурор Кіровоградської області Олег Левицький. Медійний захід був присвячений забезпеченню законності у сфері охорони здоров’я. У своєму виступі керівник наглядового відомства області зазначив, що це питання для суспільства дуже важливе, а тому є одним з пріоритетних напрямків прокурорської діяльності.

переглядів: 2266
pgt 0.40574 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua