МЕНЮ


10:57

Завершено розслідування кримінальної справи щодо голови одного з районних судів Кіровоградщини та керівника апарату цього ж суду, яким інкримінується вимагання та одержання хабара у розмірі 2,5 тисячі доларів США. Справу уже направлено до Верховного суду України, щоб той визначився із судом, який розглядатиме її по суті. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

переглядів: 2620
10:46

Сутністю так званих благодійних внесків, які бере у хворих обласна лікарня, зацікавилися працівники прокуратури Кіровського району Кіровограда, перевіряючи дотриманння в цьому закладі законодавства про охорону здоров’я.

переглядів: 1575
10:45

Якби персонажі цієї історії не вешталися вечорами по кафе в пошуках пригод, один із них зараз би не лежав у сирій землі, а інший не потрапив би до в’язниці.

переглядів: 1486
10:43

35-літня Тетяна з Кіровограда стверджує, що позаминулого тижня близько четвертої ранку на вулиці Полтавській на її статеву недоторканність посягнув п’яний незнайомець.

переглядів: 1688
10:42

На шахрайку поскаржилася в міліцію Ольга С. з Кіровограда. За словами заявниці, поки вона була на роботі, її дев’ятирічна донька прийняла вдома незнайомку, котра повідомила, що хоче зняти навроки. Коли мати повернулася, то виявила нестачу двох тисяч гривень, ста доларів США та золотих виробів.

переглядів: 1673
10:40

Близько тисячі джинсів виявив інспектор дорожньо-патрульної служби ДАІ у мікроавтобусі "Mercedes-Benz", зупинивши його водія, громадянина Туреччини, у Великій Северинці Кіровоградського району. Оскільки турецький підданий не пред’явив документів на ті штани, інспектор доповів про його вантаж начальству.

переглядів: 1549
15:05

На час відзначення третього грудня Міжнародного дня інвалідів їх число в Україні склало 2,6 мільйона осіб – майже шість відсотків від загальної кількості населення. З них працездатного віку – більше 1,5 мільйона.

переглядів: 2573
14:57

7 грудня Україна відзначила День місцевого самоврядування. Напередодні ми звернулись до секретаря Кіровоградської міської ради Ігоря Волкова з проханням розповісти, з яким настроєм працівники органів місцевого самоврядування, новообраний депутатський корпус зустрічають це свято, який потенціал депутатів VІ скликання.

переглядів: 2049
14:47

Напередодні Дня місцевого самоврядування новообраний голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук зустрівся із журналістами та окреслив шляхи оптимізації роботи депутатських корпусів обласної та місцевих рад задля досягнення основного завдання – підвищення якості життя мешканців Кіровоградщини.

переглядів: 2907
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.44464 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua