МЕНЮ


13:14

зразковий художній колектив вокальний гурт ЕврикаПротягом останніх п’яти років колектив центру дитячо-юнацької творчості "Центр – Юність" (селище Нове) налагодив теплі дружні стосунки з творчим дитячим фольклорним хореографічним колективом культурно-мистецького центру "Гружа" з Республіки Сербія (міста Книч та Крагуєвац). Обидва колективи разом беруть участь у дитячих міжнародних фестивалях, культурно-мистецьких заходах. Ця співпраця привела й до плідних зустрічей представників адміністрацій Кіровограда, області та їхніх підприємств із сербськими колегами.

переглядів: 1984
13:10

Серед громадських організацій інвалідів Кіровограда й області помітну роль у налагодженні побуту та розкритті творчих здібностей людей з обмеженими фізичними можливостями відіграє обласна громадська організація матерів дітей-інвалідів та інвалідів "Серце матері", яку очолює Людмила Шукрута. Разом з людьми, котрі матеріально й організаційно допомагають організації, Людмила Володимирівна опікується більш ніж трьома сотнями наших земляків.

переглядів: 2342
11:36

Чистими у буквальному розумінні цього слова виявилися руки інспектора дорожньо-патрульної служби відділу ДАІ з обслуговування міста Кіровограда Петренка (прізвище – змінено). Спеціальний прилад показав, що кінцівки сержанта міліції не забруднені люмінісцентною фарбою, котрою перевіряючі помітили гроші перед тим, як передати їх йому через підставного порушника Правил дорожнього руху.

переглядів: 2034
11:33

Довічне позбавлення волі призначила судова палата з кримінальних справ апеляційного суду області 32-річному кіровоградцю Сергію Ковальову, визнавши його винним у вбивстві двох чоловік. Події, описані в цьому вироку, сталися у травні і червні минулого року.

переглядів: 1651
11:24

У Гайворонському районному суді розглянули кримінальну справу стосовно 30-річного підприємця, який кілька місяців тому побив 62-річного пенсіонера. Для старика та сутичка стала останньою в житті – через кілька днів він помер у лікарні.

переглядів: 1650
14:47

ГрипЗа прогнозом Міністерства охорони здоров’я України, епідемія грипу в нашій країні розпочнеться вже у грудні, а її пік припаде на лютий наступного року. На Кіровоградщині ситуація поки що неоднорідна. На окремих територіях рівень захворюваності населення вже наближається до епідемічного порогу. Зареєстровані випадки тимчасового припинення навчального процесу в окремих класах та школах, де захворіло понад 30 відсотків учнів. Це Новоархангельський, Кіровоградський та Світловодський райони. Про це редакції повідомила завідувач епідеміологічного відділу Кіровоградської обласної санепідстанції Тамара Ланкмілер.

переглядів: 1956
14:44

Кіровоградського міського голову Олександра Саінсуса обрано головою Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України. Члени асоціації – міські, селищні та сільські голови, які були присутні на звітно-виборних зборах цієї організації 26 листопада, одностайно висловились за те, щоб організацію очолив саме міський голова обласного центру, що допоможе налагодити тісну співпрацю у вирішенні багатьох питань, які хвилюють керівників органів місцевого самоврядування.

переглядів: 1664
14:41

Перше грудня протягом кількох десятиліть для багатьох представників хореографічного мистецтва України є не лише початком зими, а й часом, коли вони вітають з днем народження Анатолія Кривохижу – відомого на весь світ хореографа, народного артиста України, почесного громадянина міста Кіровограда, нагородженого орденом Трудового Червоного прапора, орденом Леніна, почесними відзнаками "Честь і слава Кіровоградщини", Міністерства культури й туризму України, медаллю "Павло Вірський" та іншими відзнаками.

переглядів: 2087
14:35

Мешканців міст, певно, не обходить те, що агропромисловий сектор України майже втратив одну зі своїх складових – тваринництво (мало де зараз у селах є ферми, де ще хрюкають свині та мукають корови). Бо, незважаючи на це, у супермаркетах та на ринках є великий вибір м’яса й молока. Однак значна їх кількість – закордонного походження. А в цей же час наші селяни-одноосібники не мають коштів на придбання молодняку худоби та сучасного обладнання для ведення прибуткового бізнесу, пов’язаного з утриманням корів, свиней тощо.

переглядів: 3448
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.45477 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua