МЕНЮ


14:30

Протягом першого кола нинішньої футбольної першості серед команд першої ліги кіровоградська "Зірка" не те що не хапала зірок з неба, а взагалі змирилася з роллю аутсайдера. Однак за законами оптимістичної мелодрами гравці нашої команди все ж пішли на зимові канікули з високо піднятими головами: команда з останнього, вісімнадцятого, місця перемістилася на шістнадцяте, вигравши три останніх матчі поспіль…

переглядів: 1810
14:26

Наближається Новий рік, і кіровоградці почали запасатися до свят піротехнічними засобами, аби 31 грудня влаштувати гучне видовище. Однак для декого воно може залишити по собі не гарний настрій, а серйозні травми. Як треба діяти, щоб цього не сталося, розповіла на прес-конференції начальник відділу захисту прав споживачів Кіровоградської міської ради Алла Шерстньова.

переглядів: 1968
14:24

Протягом останнього місяця почастішали випадки звернень до відділу захисту прав споживачів міської ради від кіровоградців, які скаржаться на підприємства, що надають послуги з хімічної чистки верхнього одягу. Люди стверджують, що отримують після чистки свої речі зіпсованими, вони втрачають належний товарний вигляд, первинний колір, мають місце яскраво виражені дефекти, плями тощо. А їм обіцяли, що одяг буде як новенький, спокушали рекламою про передові комп’ютерні технології, новітні хімікати.

переглядів: 2462
14:18

Лев РозенштейнНе дай мне бог сойти с ума –
Уж лучше посох и сума.

А.С.Пушкин

Л.М.Розенштейн является основоположником клинико-профилактического и психогигиенического направлений в психиатрии, создателем отечественной школы психиатров-психогигиенистов.
Ю.С.Савенко

Агресивно-зневажливе ставлення до чергової спроби повернути нашому місту назву Єлисаветград, яка фігурує у біографіях тисяч визначних особистостей, видається просто абсурдним. Упродовж багатьох років займаючись пошуком видатних постатей – уродженців Єлисаветградського та Олександрійського повітів, – не втомлююсь дивуватися. Здається, не існує жодної галузі людської діяльності, де б наші земляки не „засвітилися”, де вони не були б на провідних ролях. Місто славилось своїми навчальними закладами: кавалерійським училищем, ремісничо-грамотною школою, громадським комерційним училищем та ін.

переглядів: 2288
14:16

На грані ліквідації виявилася армія УНР на заході України на початку зими 1919 року між російськими червоним і білогвардійським та польським військами. У цій ситуації керівник Директорії, головнокомандувач С. Петлюра, Рада Міністрів УНР, військове командування приймають рішення здійснити рейд тилами російських армій на Наддніпрянщину. На чолі з генералом М. Омеляновичем–Павленком армія вирушила 6 грудня в перший зимовий похід до Східної України.

переглядів: 1804
14:14

Напевно, є. Точніше було б сказати, що вона у стадії формування. Викладач кафедри економічної теорії та права КНТУ Роман Яковенко – один з науковців, який бере участь в її ґрунтовному осмисленні, визначенні напрямків та форм вивчення задля її подальшого розвитку. Він – автор понад 70 опублікованих наукових та навчально-методичних праць. Днями в кіровоградському видавництві "КОД" вийшла нова книга Романа Яковенка "Національна економіка".

переглядів: 2625
13:57

Перто Оссовський з шанувальниками його творчостіДнями в Кіровоградському обласному художньому музеї пройшла наукова конференція "Творчий доробок Петра Оссовського", присвячена 85-річчю цього народного художника СРСР, дійсного члена Російської академії мистецтв, лауреата Державної премії СРСР та Міжнародної премії імені Михайла Шолохова, засновника "суворого" стилю в образотворчому мистецтві.

переглядів: 2596
13:52

Тріо бандуристок МальвочкиПротягом понеділка – четверга у студії програми "Нащадки" Першого національного телеканалу діти й підлітки з усієї України розповідають про свої радощі та негаразди. Вони прагнуть розібратися в собі і своїх однолітках, хочуть зрозуміти своїх батьків, а головне – хочуть, щоб їх просто почули.

переглядів: 1981
13:45

Джонатан Пауелл в музеї Генріха НейгаузаУ травні нинішнього року до Кіровограда вперше завітав відомий англійський піаніст Джонатан Пауелл. Тоді він виступив з концертом у музичній школі № 1 імені Генріха Нейгауза та ознайомився з експозицією народного меморіального музею Генріха Нейгауза. У ті ж дні в музиканта й місцевої музичної громадськості виникло спільне бажання провести в нашому місті концерти, які б стали посвятою великим єлисаветградцям – Генріхові Нейгаузу та Каролеві Шимановському.

переглядів: 1587
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.46242 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua