МЕНЮ


17:01

Уже протягом місяця міліція обласного центру пильнує за громадським порядком на вулицях Космонавта Попова, Генерала Жадова, Маршала Конєва та Героїв Сталінграда з допомогою встановлених там 16 відеокамер. Усе, що потрапляє в їх об’єктиви, в режимі реального часу відображається на моніторі, встановленому у міськвідділі міліції, та записується на жорсткий диск комп’ютера.

переглядів: 3024
16:46

На цьому тижні в Кіровограді подорожчав хліб найбільш ходових сортів. Наприклад, "Деснянський" – на тридцять копійок, тепер такий буханець коштує 3,30 гривні.

переглядів: 2735
16:40

Як уже повідомляла "ВГ", 24 січня минуло 90 років з дня народження Героя Радянського Союзу Григорія Куроп’ятникова. Урочисті заходи з цієї нагоди розпочалися із відвідин кіровоградським міським головою Олександром Саінсусом та його заступником – директором гуманітарного департаменту Ларисою Андреєвою загальноосвітньої школи № 7, де навчався наш славетний земляк.

переглядів: 3153
16:31

Учора розпочала свою роботу третя сесія Кіровоградської міської ради.
Міський голова Олександр Саінсус поінформував присутніх про створення депутатської групи "Молоді регіони", до якої ввійшли члени фракції Партії регіонів Олександр Левченко (голова групи), Олег Краснокутський, Віталій Бєлов, Дмитро Терзов та Андрій Кур’ян. Секретар міської ради Ігор Волков озвучив ряд депутатських запитів, які здебільшого стосувались надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам на лікування. Олександр Саінсус зазначив, що з минулого року залишились непрофінансованими такі звернення громадян на загальну суму 160 тисяч гривень, в нинішньому потрібно виконати усі взяті зобов’язання перед нужденними кіровоградцями, для цього навіть прийнята депутатами цільова програма, в якій закладено 420 тисяч гривень.

переглядів: 2903
16:18

День соборності України22 січня 1919 року на Софіївському майдані в Києві було проголошено Акт соборності українських земель. Століттями роз’єднаний український народ поєднався на своїй землі в єдиній українській державі. День соборності України кіровоградці відзначили кількома заходами.

переглядів: 2746
16:11

Діалог-центрНа цьому міський голова Олександр Саінсус наголосив на апаратній нараді, на якій розглядалося питання організації роботи дозвільного центру Кіровоградської міської ради та діяльності адміністраторів.

переглядів: 3352
16:05

Мешканці кіровоградських багатоповерхівок уже звикли до періодичної появи біля під’їздів звітів про виконану працівниками житлово-експлуатаційних контор та комунальних ремонтно-експлуатаційних підприємств роботу в будинку та навколо нього. У них – перелік послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, нарахованих за попередній місяць сум, а також сплачених мешканцями за ці послуги грошей, загальнобудинковий борг за квартирну плату, номери телефонів працівників ЖЕКу чи КРЕПу, який обслуговує будинок тощо.

переглядів: 3182
16:01

Як уже повідомляла "ВГ", з першого лютого на українців чекають нові тарифи на електроенергію. Вони поширюватимуться на тих, хто “спалює” більше 150 кВт/год електроенергії на місяць або більше 250 кВтЄгод (якщо в квартирі встановлені електроплита чи електроопалення). Причому платити за новими тарифами доведеться тільки за електроенергію, спожиту понад цю норму, – 31,67 коп. за кВт/год. Усе, що до ліміту, треба оплачувати за старим тарифом – 24,36 коп. за кВт/год.

переглядів: 12312 / коментарі (4)
15:52

Минулого року в Україні сталися 136 нещасних випадків при користуванні газом у побуті. Внаслідок цього загинули 108 людей, ще 258 – травмовано. Від цих цифр стає моторошно. Якщо ми – влада, весь сектор житлово-комунального господарства і кожний зі споживачів персонально – не зробимо чітких висновків з цих страшних подій, буде ще чимало нових жертв. Що ж треба знати і робити, щоб не потрапити до їх числа? На ці запитання відповідає головний інженер ВАТ "Кіровоградгаз" Володимир Стрижак:

переглядів: 6643
1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.31526 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua