МЕНЮ


11:58

Ольга РуденкоПісля закінчення 2010 року, за східним календарем, на зміну Тигру прийшов Кролик. Символ 2011 року Кролик (Кіт) – що він несе людям?

Кролик надзвичайно боязкий, але, незважаючи на це, він дуже гостинний, цінує домашній затишок і красу. Тому в рік Кролика запрошуйте до себе найближчих друзів і самі відвідуйте їх частіше. Спробуйте заслужити повагу від Кролика, сподобатися йому. Серед позитивних якостей Кролика – романтичність і відданість.

Крім того, в східних гороскопах сказано про те, що, оскільки Кролик дуже розумний, розвинений у багатьох сферах діяльності, то він покровительствуватиме в 2011 році всім, хто має відношення до науки, та й просто фахівцям, які вболівають за свою справу.

переглядів: 3140
11:52

Минулої середи депутати Кіровоградської міської ради встановили нові місцеві податки та збори й затвердили міський бюджет на 2011 рік.
Під час розгляду на другому засіданні другої сесії міської ради питання щодо встановлення місцевих податків і зборів виникла дискусія.

переглядів: 2780
11:46

Минулої суботи в обласному центрі за участі міністра освіти, науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника відбулося врочисте відкриття нового корпусу Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно- естетичного профілю (гімназія–інтернат–школа мистецтв). Участь у перерізанні символічної червоної стрічки також взяли голова облдержадміністрації Сергій Ларін, заступник голови облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, міський голова Олександр Саінсус, директор навчально-виховного комплексу професор Анатолій Коротков.

переглядів: 3056
11:41

Олександр Саінсус теж не втримався від спокуси скупитися на ярмаркуУранці минулої суботи площа Богдана Хмельницького в Кіровограді перетворилася на великий передсвятковий ярмарок. Свою продукцію представили сімнадцять районів області. Сільгоспвиробники привезли м’ясо, ковбасу, живу рибу, борошно, цукор, крупи та багато іншого. Причому товари в основному були дешевшими, ніж у місцевій торговельній мережі. Ярмарок дозволив кіровоградцям добре підготуватися до святкування Нового року і придбати один з його головних атрибутів – зелену красуню. Лісові господарства продавали ялинки та сосни за досить прийнятними цінами. Крім спиляних, лісівники пропонували покупцям і живі ялинки в горщиках.

переглядів: 1921
11:37

Незважаючи на те, що Податковий кодекс уже діє, знаючі люди стверджують, що його ухвалення ще не означає завершення вітчизняної податкової реформи.

переглядів: 2249
11:33

Організація пасажирських перевезень у Кіровограді стала головною темою обговорення на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради.

переглядів: 2844
11:28

Сергій Ларін"З перших днів керівництва регіоном, знаючи раніше і оцінивши тепер ближче ресурсні можливості території, стан економіки, я зрозумів, що слід, найперше, змінити ставлення до області всередині самої Кіровоградщини. Якщо все життя плакати, що ми депресивні, дотаційні і провінційні, нам і "подавати" припинять. Кіровоградщина – не депресивний регіон!" – переконаний голова облдержадміністрації Сергій Ларін.

Про це він заявив на прес-конференції, присвяченій підсумкам року, що минув.

переглядів: 2935
11:21

Переконання в цьому висловили на прес-конференції начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Пастух та начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Людмила Поліщук і розповіли про реформування пенсійної системи.

переглядів: 2055 / коментарі (1)
11:18

На засіданні виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, яке відбулось 28 грудня, були ухвалені нові норми споживання теплової енергії та нові тарифи на тепло.

переглядів: 8697
1 2 3 »
pgt 0.4651 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua