МЕНЮ


11:13

17 грудня Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про тимчасову заборону стягнення з громадян України пені за невчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги", що передбачає з 1 січня 2011 року нарахування пені населенню за невчасну оплату житлово-комунальних послуг.

переглядів: 3905 / коментарі (1)
10:53

Фронтові друзі, Тихін Довбуш - ліворуч"Вечірка" ніколи не забувала про ветеранів війни і праці – публікувала їхні життєві історії, давала їм можливість висловитися на газетних сторінках з приводу тих чи інших суспільних явищ та проблем, розповідала про діяльність ветеранських організацій і про те, що робить влада для цих заслужених людей. У номері, який ви тримаєте в руках, ми започаткували тематичну рубрику, під якою і надалі друкуватимуться матеріали на актуальну для ветеранів тематику. Відкриваємо цю підбірку розповіддю про Тихона Довбиша. Він – один із тих, хто визволяв наш обласний центр від німецьких загарбників.

переглядів: 2071
10:50

Минулої суботи відбувся пленум ради обласної організації ветеранів України, у якому взяли участь міністр освіти, науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, народний депутат України Юрій Каракай, голова облдержадміністрації Сергій Ларін, голова обласної ради Микола Ковальчук та кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 1672
10:46

Нинішнього року наше місто відсвяткувало 256-у річницю з дня його заснування. Гортаючи сторінки газети "Голос Юга" за 1910 рік, можна прослідкувати, яким було життя Єлисаветграда у ті далекі часи.

переглядів: 5044
10:43

У часи заборони імперією Романових української школи, книжки важливо було не втратити багату фольклорну спадщину, в якій закарбувалися національний літопис, етнічний характер, вікова мудрість, народні обряди і звичаї.

переглядів: 2392
10:38

Минулої п’ятниці в міському художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відбулося врочисте нагородження лауреатів обласної премії в царині образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна – у номінаціях "Національна традиція", "Новітні спрямування" і "Мистецтвознавство та історія мистецтв".

переглядів: 1723
10:33

В останні тижні грудня в закладах освіти, культури та дозвілля Кіровограда відбулося багато передноворічних заходів. Два з них – 25 грудня в дитячо-юнацькому клубі "Чайка" відділу сім’ї та молоді міської ради.

переглядів: 1774
10:30

Для любителів шахів (як дітей, так і дорослих) клуб "Біла тура" ДЮСШ № 1 відділу фізкультури і спорту Кіровоградської міської ради є тим місцем, де вони мають змогу зустрітися й зіграти в улюблену гру. Тут же відбуваються турніри різного рангу. А господарює в "Білій турі" старший тренер області з шахів Георгій Дубівка (незмінно із середини вісімдесятих років), під чиїм крилом навчаються юні спортсмени-інтелектуали…

переглядів: 1625
10:12

Торік музиканти всього світу відзначали двісті років від дня народження видатного німецького композитора-романтика Роберта Шумана. Його ім’я назавжди увійшло в історію світової культури та мистецтва: він подарував світові музику, здатну увійти до серця будь-якої людини та запалити там вогонь очищення.

переглядів: 2028
« 1 2 3 »
pgt 0.421 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua