МЕНЮ


14:05

Яка ж зима без снігу? Його з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Але як тільки він починає танути вдень і підмерзати вночі, перетворюючись вранці на “ковзанку”, а на додачу ще й дощ моросить, радість зникає. Дійти від будинку до пункту призначення і не впасти стає нелегким завданням.

переглядів: 3611
13:51

Восьмого січня, шістдесят сім років тому, війська Другого Українського фронту визволили Кіровоград, який 29 місяців перебував в окупації, від німецько-фашистських загарбників. Подвиги воїнів, проявлені в боях за звільнення нашого міста, увійшли золотою сторінкою в історію Великої Вітчизняної війни, в історію рідного степового краю, і ніколи не забудуться. Минулого тижня в обласному центрі відзначали річницю цієї події та вшановували наших визволителів.

переглядів: 2282
13:46

Будучи почесним громадянином селища Нового, перший заступник міського голови депутат Кіровоградської міської ради Василь Дзядух вважає своїм обов’язком зустрічатись якнайчастіше із мешканцями цього віддаленого куточка Кіровограда, представниками тутешніх трудових колективів, щоб допомагати розв’язувати їм першочергові проблеми.

переглядів: 1904
13:40

Не знаю, як ви, а я не люблю чути з вуст земляків про те, як їм соромно зізнаватися іногороднім у тому, що живуть у Кіровограді. Завдяки таким от "патріотам" і виникла байка про те, що кіровоградські дороги – найгірші в Україні. Радує те, що й у жителів багатьох інших міст склалася думка про те, що їхні дороги – національний сором. Не тільки в нас нарікають на архітектурну непривабливість новобудов, стихійну торгівлю та несанціоновані звалища.

переглядів: 2115
13:29

Любов БочковаПроцес формування бюджету Кіровограда на 2011 рік був досить складним і проходив у стислі терміни, оскільки державний бюджет прийняли лише 23 грудня 2010 року, а не до 1 грудня, як це визначено законодавством. Крім того, у ньому необхідно було врахувати введення в дію з 1 січня 2011 року нового Податкового та Бюджетного кодексів. Однак міська влада із завданням впоралася: прийнятий 29 грудня головний фінансовий документ міста спрямований, у першу чергу, на розв’язання соціальних проблем і є бюджетом розвитку, а не виживання. Впевненість у цьому висловила на прес-конференції у вівторок начальник управління фінансів Кіровоградської міської ради Любов Бочкова.

переглядів: 2380 / коментарі (1)
11:44

Напередодні Різдва, шостого січня, у приміщенні облдержадміністрації відбулось спецпогашення поштових маркованих конвертів, випущених Кіровоградською дирекцією державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта" спеціально до новорічних та різдвяних свят. В урочистій церемонії взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Ларін та голова обласної ради Микола Ковальчук.

переглядів: 2201
11:41

Дещо незвичні претензії висуває жителька Кіровограда Людмила Маковецька до ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА". На відміну від багатьох інших споживачів послуг цієї компанії, для яких головне – тепло в квартирі за прийнятну плату, ця жінка занепокоєна тим, що працівники підприємства намагаються заволодіти її персональними даними.

переглядів: 2144
11:26

Костянтин Врадій8 січня кіровоградці відзначили день визволення рідного міста від німецько-фашистських загарбників. Військова операція, що ввійшла в історію як Кіровоградська і була частиною визволення Правобережної України, розпочалась 5 січня 1944 року й тривала до 16 січня. Регулярним військам Червоної Армії допомагали 36 партизанських загонів та 41 підпільно-диверсійна група, які діяли у ворожому тилу. Незважаючи на те, що територія нашої області мало заліснена, вона по праву вважалася партизанською.

переглядів: 3315
10:49

Игорь СеверянинДавно красавицами славен
Елисаветы Первой град.
Мужчина каждый обезглавен
Сердцами их, как говорят.
Брюнетки, рослые, смуглянки,
С белками синими слегка –
Вас, южные израильтянки,
Я узнаю издалека.

Игорь Северянин

Приємне, але досить-таки дивне й несподіване, на перший погляд, сприйняття видатним російським поетом єлисаветградських красунь (у нашому місті Ігор Сєвєрянін виступав з поезоконцертом 5 лютого 1914 року). Виходить, що у нас переважав єврейський тип жіночої вроди?

переглядів: 5876
1 2 »
pgt 0.47448 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua