МЕНЮ


15:06

"Во Иордане крещающуся Тебе, Господи, Троическое явися поклонение..." – було чутно 19 cічня з усіх православних храмів. Святе Богоявлення, Хрещення Господа нашого Ісуса Христа. День, коли згадується хрещення тридцятирічного Ісуса Христа у річці Йордан. Третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні відзначають 19 січня. З ним пов’язують хрещення на Йордані Христа.
Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення в річці Йордан. Вийшов на берег, а з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва – Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з’явився Бог у трьох іпостасях: Бог-Отець – в голосі, Син Божий – у плоті, Дух Святий – у вигляді голуба.

переглядів: 2075
14:56

Минулої середи відбулося відкриття нової газової котельні, яка віднині обігріває приміщення Кіровоградської ЗОШ №13, а згодом подаватиме тепло у розташовані поряд інші заклади освіти.
На відкриття завітали міський голова Олександр Саінсус, заступник міського голови – директор гуманітарного департаменту міської ради Лариса Андреєва, директор департаменту містобудування та капітального будівництва Анатолій Донченко, директор гімназії новітніх технологій навчання, керівник наукового експерименту "Школа майбутнього", який заплановано запровадити на базі ЗОШ № 13, Любов Краснова, директор ЗОШ № 13 Наталія Шевченко та інші.

переглядів: 2078
14:55

Останнім часом у Кіровограді склалася критична ситуація із роботою світлофорів на пожвавлених перехрестях. Зокрема, на початку тижня не працювали світлофори на перехресті вулиць Волкова та Героїв Сталінграда, на площі Богдана Хмельницького, на Ковалівці, через що водії та пішоходи відразу відчули незручності.

переглядів: 2031
14:42

Олександр Саінсус подарував колективові комп’ютерПівстолітній ювілей дошкільного навчального закладу – нечаста подія (здебільшого-бо в Кіровограді дитсадки засновували пізніше шістдесятих років минулого вже століття). Тож міський голова Олександр Саінсус разом із заступником директора гуманітарного департаменту міської ради – начальником відділу забезпечення нормативності та якості освіти Ларисою Костенко охоче відгукнулися на запрошення колективу ДНЗ (ясла-садок) № 28 "Зірочка", що знаходиться на проспекті Комуністичному, приєднатися до нього під час святкування п’ятдесятиріччя садочка.

переглядів: 2731
14:34

Василь ДзядухЗабезпечення якісних пасажирських перевезень у Кіровограді є одним із пріоритетних завдань програми "Центральний регіон-2015", що реалізується в обласному центрі. На цьому наголосив під час зустрічі з керівниками підприємств, що відбулася минулого тижня, перший заступник міського голови Василь Дзядух. За його словами, розвиток сфери пасажирських послуг у місті буде здійснюватись як шляхом інтенсивного оновлення транспортних засобів, заміни маршруток на великомісткі автобуси та тролейбуси, так і за рахунок впровадження системи диспетчеризації руху пасажирського транспорту.

переглядів: 2460
14:30

Створення громадської ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради стало темою чергової вівторкової прес-конференції у міській раді, яку провела начальник відділу з питань внутрішньої політики Надія Грищенко за участі керівника робочої групи з підготовки установчих зборів голови Федерації профспілок Кіровоградської області Сергія Петрова.

переглядів: 2054
14:21

Віталій ЗавінНаприкінці грудня минулого року було призначено нового ректора Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка – кандидата педагогічних наук професора Віталія Завіну.
Біографія Віталія Івановича – яскравий приклад того, як раз і назавжди обрана життєва стежина виводить на нові рубежі професійного зростання, наукових здобутків та визнання. Від студентської лави до посади ректора одного з найповажніших вищих навчальних закладів нашої області – такий трудовий шлях, гідний наслідування і нинішніми студентами, і тими, хто вже певний час працює викладачем. Інтерв’ю Віталій Іванович розпочав з розповіді про знакову подію в своєму житті:

переглядів: 2547
14:07

Олексій ЧмільЩе на початку 1941 року дев’ятнадцятирічний Олексій Чміль був студентом Кременчуцького бібліотечного технікуму. А вже в червні почалася війна, яка не завершилася для нього дев’ятого травня, а тривала до другого вересня 1945 року: за неймовірно складних умов він разом з іншими бійцями Забайкальського, 1-го та 2-го Далекосхідних фронтів брав участь у розгромі японської Квантунської армії та визволенні від окупантів Китаю…

переглядів: 2425
13:59

Про організацію в області громадського обговорення проекту Закону України “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи” поінформувала учасників наради в облдержадміністрації начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Людмила Поліщук.

переглядів: 3826 / коментарі (1)
1 2 3 »
pgt 0.4348 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua