МЕНЮ


09:45

До позбавлення волі на чотири роки засудили фермера з Добровеличківського району, який кілька років тому обманним шляхом отримав банківські кредити більш ніж на 400 тисяч гривень.

переглядів: 1671
09:41

Затримано трьох жителів Полтавщини, які недавно обікрали музей історії Онуфріївського району.

переглядів: 1595
09:38

Одного дня минулого літа жителеві села Ємилівки Голованівського району впав в око тракторний причіп, що стояв на території місцевого сільгосппідприємства.

переглядів: 1810
15:06

"Во Иордане крещающуся Тебе, Господи, Троическое явися поклонение..." – було чутно 19 cічня з усіх православних храмів. Святе Богоявлення, Хрещення Господа нашого Ісуса Христа. День, коли згадується хрещення тридцятирічного Ісуса Христа у річці Йордан. Третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні відзначають 19 січня. З ним пов’язують хрещення на Йордані Христа.
Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення в річці Йордан. Вийшов на берег, а з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва – Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з’явився Бог у трьох іпостасях: Бог-Отець – в голосі, Син Божий – у плоті, Дух Святий – у вигляді голуба.

переглядів: 2066
14:56

Минулої середи відбулося відкриття нової газової котельні, яка віднині обігріває приміщення Кіровоградської ЗОШ №13, а згодом подаватиме тепло у розташовані поряд інші заклади освіти.
На відкриття завітали міський голова Олександр Саінсус, заступник міського голови – директор гуманітарного департаменту міської ради Лариса Андреєва, директор департаменту містобудування та капітального будівництва Анатолій Донченко, директор гімназії новітніх технологій навчання, керівник наукового експерименту "Школа майбутнього", який заплановано запровадити на базі ЗОШ № 13, Любов Краснова, директор ЗОШ № 13 Наталія Шевченко та інші.

переглядів: 2065
14:55

Останнім часом у Кіровограді склалася критична ситуація із роботою світлофорів на пожвавлених перехрестях. Зокрема, на початку тижня не працювали світлофори на перехресті вулиць Волкова та Героїв Сталінграда, на площі Богдана Хмельницького, на Ковалівці, через що водії та пішоходи відразу відчули незручності.

переглядів: 2018
14:42

Олександр Саінсус подарував колективові комп’ютерПівстолітній ювілей дошкільного навчального закладу – нечаста подія (здебільшого-бо в Кіровограді дитсадки засновували пізніше шістдесятих років минулого вже століття). Тож міський голова Олександр Саінсус разом із заступником директора гуманітарного департаменту міської ради – начальником відділу забезпечення нормативності та якості освіти Ларисою Костенко охоче відгукнулися на запрошення колективу ДНЗ (ясла-садок) № 28 "Зірочка", що знаходиться на проспекті Комуністичному, приєднатися до нього під час святкування п’ятдесятиріччя садочка.

переглядів: 2719
14:34

Василь ДзядухЗабезпечення якісних пасажирських перевезень у Кіровограді є одним із пріоритетних завдань програми "Центральний регіон-2015", що реалізується в обласному центрі. На цьому наголосив під час зустрічі з керівниками підприємств, що відбулася минулого тижня, перший заступник міського голови Василь Дзядух. За його словами, розвиток сфери пасажирських послуг у місті буде здійснюватись як шляхом інтенсивного оновлення транспортних засобів, заміни маршруток на великомісткі автобуси та тролейбуси, так і за рахунок впровадження системи диспетчеризації руху пасажирського транспорту.

переглядів: 2453
14:30

Створення громадської ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради стало темою чергової вівторкової прес-конференції у міській раді, яку провела начальник відділу з питань внутрішньої політики Надія Грищенко за участі керівника робочої групи з підготовки установчих зборів голови Федерації профспілок Кіровоградської області Сергія Петрова.

переглядів: 2046
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.47512 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua