МЕНЮ


14:21

Віталій ЗавінНаприкінці грудня минулого року було призначено нового ректора Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка – кандидата педагогічних наук професора Віталія Завіну.
Біографія Віталія Івановича – яскравий приклад того, як раз і назавжди обрана життєва стежина виводить на нові рубежі професійного зростання, наукових здобутків та визнання. Від студентської лави до посади ректора одного з найповажніших вищих навчальних закладів нашої області – такий трудовий шлях, гідний наслідування і нинішніми студентами, і тими, хто вже певний час працює викладачем. Інтерв’ю Віталій Іванович розпочав з розповіді про знакову подію в своєму житті:

переглядів: 2539
14:07

Олексій ЧмільЩе на початку 1941 року дев’ятнадцятирічний Олексій Чміль був студентом Кременчуцького бібліотечного технікуму. А вже в червні почалася війна, яка не завершилася для нього дев’ятого травня, а тривала до другого вересня 1945 року: за неймовірно складних умов він разом з іншими бійцями Забайкальського, 1-го та 2-го Далекосхідних фронтів брав участь у розгромі японської Квантунської армії та визволенні від окупантів Китаю…

переглядів: 2410
13:59

Про організацію в області громадського обговорення проекту Закону України “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи” поінформувала учасників наради в облдержадміністрації начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Людмила Поліщук.

переглядів: 3820 / коментарі (1)
13:52

НКРЕ підвищила тарифи для населення, яке щомісячно споживає понад 150 кВт/годин електроенергії (без електроплит або електроопалення), а також понад 250 кВт/годин (з електроплитами або електроопаленням), на 30 відсотків з 1 лютого 2011 року. Відповідне рішення комісія прийняла на своєму засіданні минулого тижня.

переглядів: 7730
12:18

Двічі на рік, навесні та восени, об’єднаний міський військовий комісаріат відправляє на строкову службу призовників з Кіровограда та Кіровоградського району. Окрім цього, залучає охочих до контрактної служби та до служби в резерві, надає всю необхідну інформацію про навчання у вищих навчальних закладах Збройних сил України та інших військових формувань, займається приписною та мобілізаційною роботою.

переглядів: 2176
12:03

У рамках роботи тимчасової депутатської комісії Кіровоградської міськради, створеної для розгляду ситуації, що склалась у міській галузі охорони здоров’я, відбулась зустріч депутатів міської ради – членів комісії з представниками трудового колективу Кіровоградської лікарні швидкої медичної допомоги. Варто зазначити, що конфлікт в цій медичній установі триває вже понад рік. Колектив розколотий на тих, хто не підтримує методів роботи головного лікаря Олександра Мініча, та тих, хто став на його бік.

переглядів: 2071
11:54

Від місцевої влади Ігор Волков вручив ювіляру годинник14 січня своє 80-річчя відзначив Сергій Мельничук – людина знана та шанована у науковому і педагогічному середовищі Кіровоградщини та за її межами. Доктор педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, лауреат педагогічної премії імені Василя Сухомлинського, професор, завідуючий кафедрою педагогіки початкової освіти та соціальної педагогіки Кіровоградського державного педагогічного університету імені В.Винниченка – ось неповний перелік посад, звань та відзнак, які має Сергій Гаврилович, чиє ім’я було, є і буде знаковим для багатьох поколінь освітян, які сіють зерна знань, добра та високих прагнень на теренах нашої держави й далеко за її межами.

переглядів: 1921
11:37

Депутати Кіровоградської міської ради працюють на благо громади не тільки в сесійній залі, а й безпосередньо на закріплених територіях, виступаючи в ролі меценатів та спонсорів у потрібних місцевій громаді справах.

переглядів: 1897
11:34

Новорічні та різдвяні свята стали щедрими на увагу й подарунки дітям-інвалідам, які найбільше потребують співчуття. Ними опікується Кіровоградська обласна організація матерів дітей-інвалідів та інвалідів "Серце матері", яку очолює Людмила Шукрута.

переглядів: 2700
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.50049 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua