МЕНЮ


11:28

Велика Вітчизняна давно відгриміла, але війна за збереження пам’яті героїв триває.

переглядів: 1709
10:59

Як захистити себе від неякісних лікарських засобів

Точних даних про кількість підроблених ліків немає в жодній країні світу. Проте, за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВОЗ), у розвинених країнах фальсифікат становить близько 10 відсотків, а в країнах третього світу – половину всіх лікарських засобів. В Україні, за різними версіями, продається від 5 до 50 відсотків підробок ліків.

переглядів: 5281
10:31

Той липневий ранок 1980 року починався як завжди: не встиг розплющити очі, як рука потяглася до вмикача старенького лампового радіоприймача, дивним чином захищеного від дії глушилок. Поки "ворожий голос" розповідав про бойкотування московської Олімпіади на знак протесту проти введення радянський військ до Афганістану, я планував, чим зайнятися в останні дні відпустки. Та раптом з гучномовця долинуло приблизно таке: "Сьогодні у Москві помер виконавець авторських пісень і чоловік відомої акторки Марини Владі Володимир Висоцький".
Я заціпенів. Почулося? А "голос" уже розповідав про те, що радянських дисидентів запроторюють у “психушки”, про інші неподобства у соціалістичному таборі. Десь через годину, у черговому випуску новин, повторили те ж скупе повідомлення про Висоцького. Отже, не почулося. Володимир Висоцький пішов у кращий світ…
А у вухах лунало:
…Как поверили этому бреду?
Не волнуйтесь, я не уехал.
И не надейтесь – я не уеду.

переглядів: 2389
10:24

Цілком можливо, років через п’ятдесят у нашій країні мало кому про щось говоритимуть такі фрази, як "нет того веселья", "где деньги, Зин?", "если друг оказался вдруг", "уколоться и забыться", "настоящих буйных мало", "если б водку гнать не из опилок", "жираф большой, ему видней". Але поки що багато з нас охоче цитує Висоцького у повсякденній мові – як, мабуть, нікого з класиків. Експлуатує його поетичну спадщину навіть реклама – невід’ємний атрибут суспільства споживання. А й справді, навіщо ламати голову над новим, як зараз кажуть, слоганом для реклами гірського туризму, коли є готовий: "лучше гор могут быть только горы"?..

переглядів: 1967
10:04

У нездоровому інтересі до підростаючого покоління Едуарда Панкевича запідозрили давно. Ще коли Едик навчався в педагогічному університеті, його сусіди по гуртожитку посміювалися, бачачи, як він водить у свою кімнату хлопчиків. Студенти здогадувалися, що Едик задовольняє з дітлахами свої сексуальні фантазії, але розцінювали його пристрасть як дивацтво, не більше.

переглядів: 1971
14:05

Яка ж зима без снігу? Його з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Але як тільки він починає танути вдень і підмерзати вночі, перетворюючись вранці на “ковзанку”, а на додачу ще й дощ моросить, радість зникає. Дійти від будинку до пункту призначення і не впасти стає нелегким завданням.

переглядів: 3611
13:51

Восьмого січня, шістдесят сім років тому, війська Другого Українського фронту визволили Кіровоград, який 29 місяців перебував в окупації, від німецько-фашистських загарбників. Подвиги воїнів, проявлені в боях за звільнення нашого міста, увійшли золотою сторінкою в історію Великої Вітчизняної війни, в історію рідного степового краю, і ніколи не забудуться. Минулого тижня в обласному центрі відзначали річницю цієї події та вшановували наших визволителів.

переглядів: 2282
13:46

Будучи почесним громадянином селища Нового, перший заступник міського голови депутат Кіровоградської міської ради Василь Дзядух вважає своїм обов’язком зустрічатись якнайчастіше із мешканцями цього віддаленого куточка Кіровограда, представниками тутешніх трудових колективів, щоб допомагати розв’язувати їм першочергові проблеми.

переглядів: 1904
13:40

Не знаю, як ви, а я не люблю чути з вуст земляків про те, як їм соромно зізнаватися іногороднім у тому, що живуть у Кіровограді. Завдяки таким от "патріотам" і виникла байка про те, що кіровоградські дороги – найгірші в Україні. Радує те, що й у жителів багатьох інших міст склалася думка про те, що їхні дороги – національний сором. Не тільки в нас нарікають на архітектурну непривабливість новобудов, стихійну торгівлю та несанціоновані звалища.

переглядів: 2115
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.48264 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua