МЕНЮ


13:29

Любов БочковаПроцес формування бюджету Кіровограда на 2011 рік був досить складним і проходив у стислі терміни, оскільки державний бюджет прийняли лише 23 грудня 2010 року, а не до 1 грудня, як це визначено законодавством. Крім того, у ньому необхідно було врахувати введення в дію з 1 січня 2011 року нового Податкового та Бюджетного кодексів. Однак міська влада із завданням впоралася: прийнятий 29 грудня головний фінансовий документ міста спрямований, у першу чергу, на розв’язання соціальних проблем і є бюджетом розвитку, а не виживання. Впевненість у цьому висловила на прес-конференції у вівторок начальник управління фінансів Кіровоградської міської ради Любов Бочкова.

переглядів: 2379 / коментарі (1)
11:44

Напередодні Різдва, шостого січня, у приміщенні облдержадміністрації відбулось спецпогашення поштових маркованих конвертів, випущених Кіровоградською дирекцією державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта" спеціально до новорічних та різдвяних свят. В урочистій церемонії взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Ларін та голова обласної ради Микола Ковальчук.

переглядів: 2199
11:41

Дещо незвичні претензії висуває жителька Кіровограда Людмила Маковецька до ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА". На відміну від багатьох інших споживачів послуг цієї компанії, для яких головне – тепло в квартирі за прийнятну плату, ця жінка занепокоєна тим, що працівники підприємства намагаються заволодіти її персональними даними.

переглядів: 2143
11:26

Костянтин Врадій8 січня кіровоградці відзначили день визволення рідного міста від німецько-фашистських загарбників. Військова операція, що ввійшла в історію як Кіровоградська і була частиною визволення Правобережної України, розпочалась 5 січня 1944 року й тривала до 16 січня. Регулярним військам Червоної Армії допомагали 36 партизанських загонів та 41 підпільно-диверсійна група, які діяли у ворожому тилу. Незважаючи на те, що територія нашої області мало заліснена, вона по праву вважалася партизанською.

переглядів: 3314
10:49

Игорь СеверянинДавно красавицами славен
Елисаветы Первой град.
Мужчина каждый обезглавен
Сердцами их, как говорят.
Брюнетки, рослые, смуглянки,
С белками синими слегка –
Вас, южные израильтянки,
Я узнаю издалека.

Игорь Северянин

Приємне, але досить-таки дивне й несподіване, на перший погляд, сприйняття видатним російським поетом єлисаветградських красунь (у нашому місті Ігор Сєвєрянін виступав з поезоконцертом 5 лютого 1914 року). Виходить, що у нас переважав єврейський тип жіночої вроди?

переглядів: 5875
10:45

Легким переляком відбулися двоє чоловіків з оточення легендарного екс-нардепа Віктора Лозінського. Гайворонський районний суд призначив кожному умовне покарання, з випробуванням на волі, – ніби вони не людей викрадали, а домашню птицю. Розцінивши цей вирок як занадто м’який, прокуратура оскаржила його. Нещодавно ревізію матеріалів стосовно голованівських людоловів здійснила колегія апеляційного суду області.

переглядів: 1591
10:44

Пронести товар нишком повз касу магазину, а у випадку затримання стверджувати, що забув розплатитися, – старий як світ злодійський трюк. Так каже і відвідувач кіровоградського магазину "ДЦ", що на вулиці Карла Маркса, 47/16, який попався охоронцям на крадіжці косметичних засобів – скрабу для обличчя, лосьйону та омолоджувального крему.

переглядів: 2258
10:40

Кіровоградські міліціонери затримали місцевого 27-річного неробу, який пограбував громадянина Австралії.

переглядів: 1511
10:38

Знам’янська міськрайонна прокуратура направила до суду кримінальну справу стосовно терапевта тамтешньої райлікарні, який складав липові епікризи та виписки з історій хвороб.

переглядів: 1543
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.46519 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua