МЕНЮ


11:28

Сергій Ларін"З перших днів керівництва регіоном, знаючи раніше і оцінивши тепер ближче ресурсні можливості території, стан економіки, я зрозумів, що слід, найперше, змінити ставлення до області всередині самої Кіровоградщини. Якщо все життя плакати, що ми депресивні, дотаційні і провінційні, нам і "подавати" припинять. Кіровоградщина – не депресивний регіон!" – переконаний голова облдержадміністрації Сергій Ларін.

Про це він заявив на прес-конференції, присвяченій підсумкам року, що минув.

переглядів: 2935
11:21

Переконання в цьому висловили на прес-конференції начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Пастух та начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Людмила Поліщук і розповіли про реформування пенсійної системи.

переглядів: 2055 / коментарі (1)
11:18

На засіданні виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, яке відбулось 28 грудня, були ухвалені нові норми споживання теплової енергії та нові тарифи на тепло.

переглядів: 8697
11:13

17 грудня Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про тимчасову заборону стягнення з громадян України пені за невчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги", що передбачає з 1 січня 2011 року нарахування пені населенню за невчасну оплату житлово-комунальних послуг.

переглядів: 3899 / коментарі (1)
10:53

Фронтові друзі, Тихін Довбуш - ліворуч"Вечірка" ніколи не забувала про ветеранів війни і праці – публікувала їхні життєві історії, давала їм можливість висловитися на газетних сторінках з приводу тих чи інших суспільних явищ та проблем, розповідала про діяльність ветеранських організацій і про те, що робить влада для цих заслужених людей. У номері, який ви тримаєте в руках, ми започаткували тематичну рубрику, під якою і надалі друкуватимуться матеріали на актуальну для ветеранів тематику. Відкриваємо цю підбірку розповіддю про Тихона Довбиша. Він – один із тих, хто визволяв наш обласний центр від німецьких загарбників.

переглядів: 2065
10:50

Минулої суботи відбувся пленум ради обласної організації ветеранів України, у якому взяли участь міністр освіти, науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, народний депутат України Юрій Каракай, голова облдержадміністрації Сергій Ларін, голова обласної ради Микола Ковальчук та кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 1666
10:46

Нинішнього року наше місто відсвяткувало 256-у річницю з дня його заснування. Гортаючи сторінки газети "Голос Юга" за 1910 рік, можна прослідкувати, яким було життя Єлисаветграда у ті далекі часи.

переглядів: 5016
10:43

У часи заборони імперією Романових української школи, книжки важливо було не втратити багату фольклорну спадщину, в якій закарбувалися національний літопис, етнічний характер, вікова мудрість, народні обряди і звичаї.

переглядів: 2383
10:38

Минулої п’ятниці в міському художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відбулося врочисте нагородження лауреатів обласної премії в царині образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна – у номінаціях "Національна традиція", "Новітні спрямування" і "Мистецтвознавство та історія мистецтв".

переглядів: 1720
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.45769 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua