МЕНЮ


12:29

Діти з радістю показували своє нове помешкання міському головіМинулої п’ятниці п’ятеро кіровоградських дітлахів справили новосілля в нещодавно збудованому експериментальному навчально-виховному закладі "Наш дім-2". Нагадаємо, що цей заклад був урочисто відкритий у жовтні минулого року, і його маленькі мешканці доклали чимало сил, щоб упорядкувати свою домівку. Багато в чому дітям допомагали їхні вихователі. Тепер тут по-домашньому затишно. Значить, можна і гостей приймати. А ті не примусили себе довго чекати.

переглядів: 1966
12:24

Учасники святкового заходу оглянули відремонтовані приміщенняУ дитбудинку "Барвінок" минулої середи відкрито оновлене приміщення групи для дітей молодшого й середнього дошкільного віку, обладнане за найсучаснішими стандартами.
Депутат обласної ради Віталій Денисенко – давній друг "Барвінка". Уже тривалий час він матеріально допомагає дитбудинку. Тому й вирішив посприяти у поступовому його перетворенні на сучасніший заклад, почавши робити це з групи найменших барвінчат. За надані ним кошти відремонтовано спальню, кімнату для занять, коридор, побутовий куточок та санвузол. Встановлено нові парти, стільці, столи, висоту яких можна регулювати, дивани, шафи, килими, плазмовий телевізор, облаштовано підвісну стелю із підсвіткою.

переглядів: 1671
12:18

Ігор Волков29 січня в Кіровограді біля пам’ятника Володимирові Винниченку відбувся врочистий мітинг, присвячений вшануванню пам’яті героїв Крут. У ньому взяли участь представники влади, студентська молодь, військові, представники широкої громадськості.

переглядів: 1945
11:44

Віталій БутУ сесійній залі облдержадміністрації першого лютого підбивалися підсумки діяльності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області протягом 2010 року. В нараді взяли участь заступник міністра МНС України Віталій Бут, голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін та начальник управління МНС в області Віктор Федорчак.

переглядів: 1939
11:40

Василь ДзядухЗа останні десятиліття в сфері пасажирських перевезень Кіровограда накопичилося чимало проблем – це і перевантаження транспортом центральної частини міста, і недостатня забезпеченість транспортним сполученням віддалених мікрорайонів міста, і дисбаланс у кількості великомістких транспортних засобів та маршруток, і «накладання» одних маршрутів на інші. Звичайно, за один день усі ці проблеми не розв’язати, однак цілеспрямована й системна поступова робота обов’язково дасть результат. У цьому переконана й нинішня міська влада, яка розпочала реалізовувати в транспортній галузі ряд масштабних проектів. Детальніше про них розповів на прес-конференції перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 1904 / коментарі (1)
11:36

Найстаршій жительці Кіровограда Софії Сидорівні Мороз виповнилось 103 роки. Бабуся добре почувається, при здоровому глузді, переймається проблемами сьогодення, чим і поділилась з міським головою Олександром Саінсусом, який особисто прийшов привітати стареньку із днем народження.

переглядів: 1160
11:25

Кіровоградський телевізійний простір нарешті дочекався творчих змін. Про новації на кіровоградському телеканалі на скликаній першого лютого прес-конференції розповіли генеральний директор КОДТРК Вадим Мурований, головний продюсер Андрій Богданович та керівник проекту "Зроби собі шоу" Сергій Озерянський.

переглядів: 2971
11:11

Микола КорецькийОстаннім часом на тлі детального висвітлення пертурбацій навколо шкільної та вищої освіти українські медіа приділяють явно недостатню увагу професійно-технічній освіті. І зовсім даремно, адже саме від рівня навчання в цих закладах, їх спроможності готувати висококваліфікованих робітників різних спеціальностей залежить, чи зможемо ми звести у своїй країні міцний фундамент для зростання української економіки.

Нині від керівників підприємств, управлінців різного рівня часто можна почути про дефіцит добре навчених молодих робітничих кадрів. То невже наша система підготовки робітників так уже застаріла, що не відповідає сучасним вимогам? Аби докопатися до коріння проблеми, кореспонденти "ВГ" побували в найпотужнішому в області професійно-технічному навчальному закладі – Кіровоградському професійному ліцеї імені Героя Радянського Союзу Олексія Єгорова.

переглядів: 2082
11:11

після того, як вкрала у сутенера 150 тисяч гривень

Жахлива криза, зупинивши позаминулого року багато українських заводів, здається, аніскільки не зачепила кіровоградський ринок платного кохання. Принаймні дівчата з будинку № 22 на вулиці Полтавській продовжували трудитися до сьомого поту і брати по 280 гривень з клієнта – як і до фінансово-економічної депресії.

переглядів: 1868
1 2 »
pgt 0.43363 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua