МЕНЮ


11:07

Щороку освітянське міністерство хоча б трохи та змінює час закінчення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах, проведення державної підсумкової атестації та навчальної практики учнів. Зазнають змін і терміни проведення етапів зовнішнього незалежного оцінювання. Про всі названі цьогорічні нововведення розповідає заступник директора гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради – начальник відділу забезпечення нормативності та якості освіти Лариса Костенко:

переглядів: 1651
10:51

Пам'ятник Парасці ЛуполовійРодители никогда не могут быть виновны в глазах детей.
П. Луполова

Дроти бриніли арфою Ерделі...
Ліна Костенко


Досі, здається, ніхто не робив спроб визначити найвідомішу жінку – уродженку Єлисаветграда. Справа взагалі уявляється безнадійною – так їх багато. Нам є ким пишатися, адже не тільки вродою уславилися жінки Єлисаветградщини. Коли мова заходить про XIX століття, то першою, звісно ж, згадується Марія Раєвська (Волконська), яка разом з кількома іншими відданими дружинами, долаючи всі перешкоди, дісталася до чоловіка-декабриста в Сибір і розділила його долю каторжанина. Їхній подвиг, як відомо, увічнив М. Некрасов у поемі "Русские женщины". Та все ж не Марія Раєвська, принаймні у першій половині XIX століття, стала однією з найпопулярніших жінок в Європі. Нею була інша єлисаветградка.

переглядів: 3353
10:48

Суботній ранок 29 січня в обласних центрах України та столиці АР Крим став для учасників ІV (загальнонаціонального) етапу й водночас переможців ІІІ (обласного) етапу ХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика часом отримання заслужених нагород і виконання завдань останнього етапу конкурсу.

переглядів: 1388
10:45

Отримавши посеред зими запрошення на відкриття персональної виставки творів кіровоградського художника Анатолія Шаповалова "Подих весни", не можна було не скористатися з нагоди вдихнути пахощі й увібрати яскраві барви найкращої пори року.

переглядів: 1665
10:40

лауреат конкурсу юних композиторів імені Юлія Мейтуса Давид СавіцькийСеред знаних людей, які жили й творили в нашому місті, композитор Юлій Мейтус (1903 – 1997) посідає значне осібне місце. Більше семи десятків років його активної творчої діяльності, позначених яскравим природним обдарованням митця і його великою працездатністю, дають підстави говорити про нього як про одного із засновників української радянської композиторської школи.

переглядів: 1464
10:35

Гайворонський райсуд розглянув кримінальну справу стосовно колишнього начальника управління праці та соціального захисту населення тамтешньої держадміністрації.

переглядів: 1357
10:34

Міліціонери затримали 23-річного кіровоградця, який обікрав роботодавця на 20 тисяч гривень.

переглядів: 1297
10:31

На крадіжці попалася нещодавно у супермаркеті "Фуршет", що на вулиці Червонозорівській у Кіровограді, 38-річна місцева жителька. Вона пройшла повз касу, "забувши" заплатити за крем вартістю 115 гривень. Та магазинних охоронців хіба проведеш!

переглядів: 1399
10:30

Знам’янський міськрайсуд розглянув кримінальну справу стосовно місцевого жителя, який у грудні 2008 року ледь не відправив на той світ свого друга.

переглядів: 1377
« 1 2
pgt 0.42601 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua