МЕНЮ


13:45

Ті, хто тривалий час живе в Кіровограді, напевне, і не помічає, скільки в нашому місті недобудованих об’єктів. Око, як-то кажуть, замилилося. А ви поставте собі за мету їх побачити, сконцентруйте свою увагу саме на цьому. Пройдіться хоча б центральною частиною міста – вулицями Дзержинського, Калініна, Шевченка, Гоголя. На кожному кроці – паркани: дерев’яні, залізні, шиферні. За якимись із них видніється по два-три поверхи недобудованих споруд, за іншими сховалися котловани, вириті кимось та покинуті. Чи є шанс у цих об’єктів бути добудованими, чи так і псуватимуть ті паркани вигляд міста, а будівельні майданчики прихищатимуть наркоманів та бомжів? Розібратися у цій ситуації вирішила нинішня міська влада.

переглядів: 2798
13:28

За десятиліття перебування радянських військ в Афганістані там несли службу 164 тисячі українців. З них 3380 загинули, а чотири тисячі стали інвалідами. Кіровоградщина провела на афганську війну чотири з половиною тисячі своїх синів, з яких загинули 114. З обласного центру в ДРА потрапили 1620 осіб, сімнадцятеро з яких полягли на полі бою. Цю сумну статистику оприлюднила голова Кіровоградської міської організації УСВА Любов Дозор на урочистому зібранні в міській раді, що відбулося 14 лютого, напередодні дня виведення радянських військ із Демократичної Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

переглядів: 3457
13:22

Вінницька міська рада вважається взірцевою в Україні серед органів місцевого самоврядування із впровадження нових технологій управління. Вінниця на практиці показала, що в наших умовах цілком реально мінімізувати корупційні явища, ліквідувати черги перед кабінетами чиновників, дати зелене світло бізнесу й істотно збільшити наповнення бюджету. Система управління тут сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001. Напевне, багато хто чув, що за цим стандартом сертифікують системи управління потужні підприємства, однак майже ні в кого ISO не асоціюється з організацією роботи влади. Олександр Саінсус, тільки-но став кіровоградським міським головою, відразу ж звернув увагу на вінницьке ноу-хау. Сам у недалекому минулому – керівник потужного підприємства, він знає ціну систематизації процесів управління, правильного адміністрування.

переглядів: 2322
12:27

"Афганці", воїни-інтернаціоналісти… Від цих слів у тисяч і тисяч матерів і батьків, сестер і братів, дружин, синів і дочок болючий щем стискає серця та сльози бринять на очах. Близько чотирнадцяти тисяч молодих, дужих, гарних радянських хлопців не повернулися додому, а скільки повернулося з понівеченими тілом і душею! Їм ще й досі щоночі сняться афганські скелі, мертві очі побратимів…
На початку лютого 1989 року на зустрічі з журналістами в Кабулі командувач радянських військ в Афганістані Борис Громов, відповідаючи на запитання про те, які випробування випали на долю наших хлопців, висловив своє головне прохання: "Постарайтесь донести до свідомості молоді, що "афганці" гідні того, щоби на них рівнялись інші".

переглядів: 2380
12:19

Учителі шкіл та вихователі дитсадків не лише навчають і виховують наших дітей, а й оцінюють, наскільки добре вихованці всотують їхню науку. Це потрібно не лише для стимулювання дошкільнят і школярів до навчання, а й для коригування наставниками своєї діяльності. А чи ставить хто оцінки самим педагогам? Адже вони також мають оновлювати свої знання, удосконалюватися. На це запитання відповідає заступник директора гуманітарного департаменту міської ради – начальник відділу забезпечення нормативності та якості освіти Лариса Костенко:

переглядів: 1869
12:16

Наближається весна, і люди почнуть масово встановлювати металопластикові вікна. Однак декому при цьому доведеться добряче понервувати. Справа в тому, що між замовником та надавачем послуг у цій сфері нерідко виникають конфліктні ситуації: то якість робіт низька, то вони виконані невчасно, то виявляються певні дефекти під час експлуатації цих конструкцій. Як вчинити в подібній ситуації постраждалій стороні, розповідає головний спеціаліст відділу захисту прав споживачів Кіровоградської міської ради Ганна Денисенко:

переглядів: 2679
12:04

Впровадження принципу "єдиного вікна" під час визначення та присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, її реєстрації та документів, що посвідчують права на неї, а також реєстрації обмежень (обтяжень) у використанні земельної ділянки стало можливим з першого січня нинішнього року. Це значною мірою спростить процедуру оформлення права власності на земельну ділянку, що до цього було досить обтяжливою процедурою. Про це журналістам повідомив на прес-конференції начальник відділу державного земельного кадастру головного управління Держкомзему в Кіровоградській області Ігор Збаржевецький.

переглядів: 4520 / коментарі (1)
11:53

Наталія БойченкоДві третини території України є зоною природного дефіциту йоду. Ця проблема – одна з найактуальніших в охороні здоров’я населення країни, передусім дітей. І якщо йододефіцит однієї людини може певний час не турбувати навіть її саму, то на фоні держави проблема різко загострюється – ми ризикуємо народжувати недоношених та недоумкуватих дітей і, відтак, не мати здорового покоління. За даними науковців, з понад 400 тисяч українських новонароджених 340 тисяч мають вроджений йодний дефіцит. Що ж до всього населення України, то понад 38 мільйонів наших громадян постійно відчувають його різною мірою. В разі нестачі в організмі йоду щитовидна залоза не виробляє достатньої кількості гормонів, що у свою чергу призводить до цілої низки йододефіцитних захворювань.

переглядів: 6483
11:51

У березні нинішнього року управління ветеринарної медицини у місті Кіровограді поновить проведення масових щеплень домашніх тварин проти сказу. Про це повідомив на засіданні міської державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, що відбулося минулого тижня, начальник управління ветеринарної медицини в місті Кіровограді Ігор Попов.

переглядів: 1948
1 2 »
pgt 0.46883 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua