МЕНЮ


11:51

У березні нинішнього року управління ветеринарної медицини у місті Кіровограді поновить проведення масових щеплень домашніх тварин проти сказу. Про це повідомив на засіданні міської державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, що відбулося минулого тижня, начальник управління ветеринарної медицини в місті Кіровограді Ігор Попов.

переглядів: 1948
11:25

На початку лютого в Дніпропетровську, в культурному центрі "Пектораль", відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс пісні та музики для викладачів "Золотий Орфей". Лауреатом першого ступеня в номінації "Класичний вокал" стала наша землячка – викладач дитячої музичної школи № 4 Любов Кардаш.

переглядів: 2108
11:09

П’ятнадцятого березня відомий український художник, графік наш земляк Володимир Кир’янов святкуватиме своє шістдесятиріччя. А перед цим член Національної спілки художників України, учасник всеукраїнських, обласних і міжнародних художніх виставок, лауреат обласної премії імені Олександра Осмьоркіна вирішив представити свою творчість на персональних виставках у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського та в обласному художньому музеї. Відкриття першої з них під назвою "Володимир Кир’янов. Графіка" відбулося десятого лютого за участі щирих прихильників творчості митця.

переглядів: 2049
11:04

За прикладом батька Л. Куценко мріяв стати істориком, але на відповідний факультет Київського держуніверситету ім. Т.Г. Шевченка не пройшов за конкурсом. Став філологом у Кіровоградському держпедінституті ім. О. Пушкіна, і тут оті історичні гени пробудилися в його літературознавчих працях. Зокрема, в низці книг, виданих уже в часи незалежності, Леонід Васильович оприлюднює факти місцевої минувшини крізь призму національної історії, пріоритетів українського народу, який вперше у своїй державі отримав право дізнатися її головні реальні віхи.

переглядів: 1640
10:46

Стас ШурінсЗірка Стаса Шурінса, 20-річного хлопця зі столиці Латвії – Риги, була "створена" на "Фабриці зірок-3" у Києві. Стас переміг у конкурсі і запам’ятався глядачам своїм талантом композитора, який відзначив сам Костянтин Меладзе, а також романтичними стосунками з іншою яскравою учасницею "Фабрики" – Ерікою, заради якої він "забув" про свою дівчину з Риги. Стас уже рік живе в Києві, винаймає квартиру, має водія, зібрав свою команду і самостійно готується штурмувати олімп шоу-бізнесу. Стас розповів нам про дитинство, про те, як був ізгоєм у 8-у класі, чому Київ для нього кращий за Ригу, яка таємниця була в їхніх стосунках з Ерікою, про свою участь у майбутньому шоу "Танці із зірками" і про те, як він планує позбутися шкідливої для себе сигаретної залежності. При особистому спілкуванні Стас справляє враження розумного, м’якого юнака, сповненого типової для його віку впевненості у своїх силах.

переглядів: 4077
10:38

Майже півтисячі DVD-дисків з різноманітними аудіо- та візуальними записами, не маркованих контрольними марками, вилучили кіровоградські міліціонери на початку листопада минулого року в місцевої бізнесвумен.

переглядів: 1485
10:35

Товстий, нерозумний, з неправильною мовою і ласий до грошей чоловік – такий образ інспектора ДАІ створили гумористи та кіношники. У державтоінспекції з цим не згодні.

переглядів: 1886
10:32

В обставинах злочину, що стався 14 років тому, розбиралася нещодавно колегія Знам’янського міськрайсуду.

переглядів: 1535
10:30

Міліція затримала в Олександрійському районі 29- та 23 річного збирачів брухту, один з яких до смерті побив земляка, перед тим забравши у нього металеві вироби.

переглядів: 1632
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.43835 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua