МЕНЮ


10:28

Незаконне отримання з бюджету 3,3 мільйона гривень, замах на одержання з казни ще 2,9 мільйона гривень, фік- тивне підприємництво та легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом, інкримінують директору одного з кіровоградських ТОВ. Незабаром він постане перед судом.

переглядів: 1706
11:48

Анатолій Набок в операторській кабіні установки ТельтоматПідприємство "Кіровоград-асфальтобетон", що нині є товариством з обмеженою відповідальністю, півстоліття тому було створене для будівництва та ремонту автомобільних шляхів і випуску асфальтобетонної суміші. За роки свого існування його працівники побудували 229 кілометрів наших міських автомобільних шляхів (зокрема, на вулицях Кропивницького, Яновського, Жовтневої Революції, 50-річчя Жовтня, Київській, Медведєва, проспекті Володимира Винниченка та інших) і злітну смугу аеропорту. Протягом 1997 – 2000 років один з підрозділів заводу здійснював ремонтно-будівельні роботи на Садовому кільці в місті Москві, виборовши право на це серед багатьох досвідчених претендентів.

переглядів: 4206
11:24

Лариса АндреєваПро нинішній стан кіровоградської медицини та власне бачення її розвитку з огляду на необхідність її реформування, проголошену центральною владою, журналістам розповіла директор гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради – заступник міського голови Лариса Андреєва.
Лише півтора місяця працює на цій посаді Лариса Миколаївна, але навіть за такий короткий час їй вдалося вникнути в усі проблеми гуманітарної галузі міста, напрацювати дещо для виведення галузі з кризи, що знайшло відображення у кількох галузевих програмах та змінах у структурі виконавчих органів міської ради, нещодавно затверджених депутатами. Саме зміни у структурі адміністративного управління гуманітарної галузі, зокрема, таких її напрямків, як освіта, медицина, культура, фізкультура та спорт, а також молодіжна й соціальна політика, віднині надають можливість більш ефективно впливати на сфери діяльності, відповідним управлінням та відділам бути самостійними у вирішенні фінансових питань, а значить, вчасно реагувати на проблеми. Як приклад Лариса Андреєва навела "розірвані" функції управління нормативності та якості освіти міської ради, яке було позбавлене фінансової самостійності (зазначені питання вирішувались на рівні директора департаменту), а управління займалось лише правовою та методичною роботою із загальноосвітніми закладами міста. Нова структура виконавчих органів почне діяти вже з четвертого квітня, що додасть ефективності та якості роботі.

переглядів: 3355
11:17

Як повідомила на понеділковій апаратній нараді кіровоградського міського голови начальник фінансового управління Любов Бочкова, до загального та спеціального фондів міського бюджету за січень цього року надійшло 42,5 мільйона гривень. Податкові та неподаткові доходи загального фонду міського бюджету склали 20,1 мільйона гривень, що становить 111,3 відсотка від планових показників і на 27 відсотків більше від таких надходжень у січні 2010 року.

переглядів: 1856
11:07

Із 1990 по 2006 рік чисельність жителів Кіровоградщини скоротилася у десять разів більше, ніж за попередні 50 років. За цей же період рівень захворюваності населення зріс у півтора раза. Найбільшу питому вагу серед захворювань займають хвороби системи кровообігу (35 відсотків), органів дихання (18 відсотків) і травлення (майже дев’ять відсотків). За прогнозами фахівців, у 2015 році чисельність населення області порівняно з 1991 роком зменшиться на 30 відсотків, або на 380 тисяч осіб. Ці дані озвучив на засіданні ради Федерації профспілок області її голова Сергій Петров.

переглядів: 1991
11:05

Про це ішлося засіданні міської державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, яку очолює заступник міського голови Лариса Андреєва. У засіданні взяли участь керівники ряду виконавчих органів міськради, працівники правоохоронних та природоохоронних установ, міської санітарно-епідеміологічної станції, голови квартальних комітетів.

переглядів: 2039
11:03

У рамках реалізації програми «Купуй кіровоградське!" на 23 ринках міста виділено 102 торговельних місця для здійснення торгівлі сільськогосподарською продукцією та 268 місць – для реалізації виробів непродовольчої групи місцевих товаровиробників. Департаментом розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку міської ради і надалі проводитиметься робота з керівниками ринків щодо виділення, розміщення та закріплення за підприємствами переробної промисловості, сільськогосподарськими товаровиробниками торговельних місць за їхніми заявками.

переглядів: 1939
10:52

Стихійний ринокПам’ятаєте старий анекдот про те, що покупець запитує в продавця, чи свіжий кролик, а той відповідає, що свіжий, ще учора нявкав? Якщо ви купуєте продукти на "стихійному" ринку, цей жарт може бути зовсім не далеким від істини.
Продукти рослинного й тваринного походження, що надходять у продаж на агропродовольчі санкціоновані ринки нашого міста, підлягають попередньому постійному контролю з боку управління ветеринарної медицини міста, лабораторіями ветеринарно-санітарної експертизи, іншими підвідомчими організаціями щодо дотримання ветеринарно-санітарних вимог в процесі утримання тварин, виробництва і заготівлі продукції, використання обладнання, тари, транспортних засобів, проведення моніторингових досліджень за показниками безпеки згідно з діючими нормативно-законодавчими актами.

переглядів: 3765
10:48

Уранці восьмого лютого чимало кіровоградців не змогли вчасно дістатися на роботу через черговий транспортний колапс. Маршруток на лінії виїхало дуже мало, тролейбуси та автобуси були переповнені. Люди на зупинках висловлювали припущення, що проблема із транспортом пов’язана з резонансною аварією, яка сталась у неділю на вулиці Полтавській, – напевне, контролюючі служби почали прискіпливіше перевіряти стан транспортних засобів.

переглядів: 1794 / коментарі (1)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.44224 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua