МЕНЮ


10:37

Зараз чимало кіровоградців беруть у свої руки хоч часткове утримання за власний рахунок багатоповерхівок, в яких проживають. Так вчинили і мешканці будинку по вулиці Робітничій, 2. Вони не відмовились від послуг ЖЕКу, але власним коштом відновили освітлення підвальних приміщень, влаштовують суботники, на яких прибирають прибудинкові території тощо. І ось за три роки такого господарювання домоглись того, що за підсумками 2010 року їхній будинок був визнаний кращим та отримав перше місце під час проведення відповідного конкурсу виконкомом Ленінської районної у місті Кіровограді ради.

переглядів: 1908
10:21

Валерій ТкаченкоДля кожного посадовця, який певний час обіймав найвищу посаду в місті, важливо те, як про нього будуть згадувати земляки-нащадки. Для Валерія Ткаченка, який працював головою Кіровоградського виконавчого комітету на початку 90-х років минулого століття, подібних питань не виникає, бо зроблено чимало, і знакові об’єкти Кіровограда, споруджені за його часів, стали окрасою міста.
Зокрема, Набережна Інгулу, не зважаючи на те, що її постійно прагнуть перебудувати, а то й просто понівечити, все так же милує око, бо все було зроблено на совість..

переглядів: 1600
10:08

Володимир ДомогацькийХудожник формується в силу цілого ряду причин, внутрішніх та зовнішніх, і щоб, зрозуміти, чому він саме такий і чому не схожий на своїх колег, слід, певно, починати навіть з прадідів; далі – дитинство й отроцтво, де ви знайдете основи всього майбутнього...
Володимир Домогацький


Приємно, що в образотворчому мистецтві сусідньої держави маємо аж двох митців, пов’язаних з нашим краєм, яких сучасники називали Дон Кіхотами. Дон Кіхот живопису – це Олександр Осмьоркін, представляти якого потреби немає, а в скульптурі – це Володимир Миколайович Домогацький (1876-1939), творчий шлях якого, навпаки, не відомий широкому загалу шанувальників мистецтва нашого краю. А тим часом Домогацький – один з найвидатніших російських скульпторів першої половини XX століття. Щоправда, називати його нашим земляком у буквальному розумінні цього слова буде не зовсім правильно. Безпосереднє спілкування Володимира Миколайовича з нашим краєм обмежується двома першими роками життя. Та й з’явився він на світ 20 квітня 1876 року в Одесі, куди мати поїхала його народжувати задля більшої безпеки, але, благополучно здійснивши це, через два місяці повернулась на Олександрійщину.

переглядів: 2629 / коментарі (1)
10:07

Найгарніші будинки нашого міста зводилися в попередні століття. Їх проектували і будували відомі від Центральної України до столиць архітектори. Їхні імена в кращому випадку записувалися на дошки, які закладалися у фундаменти новобудов, та в архівні документи, і тепер широкому колу городян, які ходять мимо них, практично невідомі. Згадаймо, принаймні, кілька фрагментів життєпису колись добре відомого архітектора нашого міста середини ХІХ століття.

переглядів: 1610
09:56

Сьогодні складно й важко всім. Не найкращий час переживає й сучасна освіта, зокрема школа. Я знаю це як ніхто інший, бо очолюю не простий навчальний заклад, а комунальне навчально-виховне об’єднання "Загальноосвітня школа- інтернат І-ІІІ ступенів з утриманням дітей-сиріт та класами для дітей зі зниженим зором – центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області".

переглядів: 7764
09:53

Чи актуальні події минулого? Особливо, коли питання стосується підприємств, що канули в Лету?

переглядів: 1933
09:47

Біографія начальника Гайворонського райвідділу УМВС в області Ігоря Кавунського багата на різноманітні події. Та жодна з них не залишила в душі Ігоря Анатолійовича такий глибокий слід, як війна в Афганістані.

переглядів: 4064
09:43

На пересилці "за бугор" ікон, які є історичною цінністю, попалася позаминулого року 24-річна жителька Кіровограда. Недавно кримінальну справу стосовно неї розглянув Залізничний районний суд Львова і ось що з’ясував.

переглядів: 1585
09:38

Виявляється, один і той же злочин можна розглядати і як тяжкий, і як не дуже.

переглядів: 1512
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.48278 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua