МЕНЮ


09:35

Його не вабили розташовані на перших поверхах квартири з незагратованими вікнами. Його тягнуло вгору.

переглядів: 1582
09:33

У 20-х роках минулого століття постові міліціонери повністю керували дорожнім рухом в містах. Вбрані у білі рукавички, "озброєні" свистками, вони вміло розводили транспортні потоки. До речі, смугастий жезл у регулювальників з’явився пізніше, у 30-х роках, і спочатку був жовто-синім.

переглядів: 1752
09:32

Вибори, як відомо, – діло брудне. Один паплюжить політичного суперника, інший точить зуби на результати народного волевиявлення, намагаючись сфальсифікувати їх на свою користь. А дехто, використовуючи службове становище, просто краде. Як, наприклад, це робив дехто із членів Компаніївської районної виборчої комісії.

переглядів: 1505
09:30

Працівники міліції затримали чотирьох жителів Світловодського району, які займалися вуличними грабунками.

переглядів: 1479
09:29

Податкова міліція викрила жителя Олександрії, який займався виготовленням та продажем сурогату горілки.

переглядів: 1779
09:27

У службових фальсифікаціях обвинувачують співробітника карного розшуку лінійного відділу міліції на станції Олександрія.

переглядів: 1354
12:29

Діти з радістю показували своє нове помешкання міському головіМинулої п’ятниці п’ятеро кіровоградських дітлахів справили новосілля в нещодавно збудованому експериментальному навчально-виховному закладі "Наш дім-2". Нагадаємо, що цей заклад був урочисто відкритий у жовтні минулого року, і його маленькі мешканці доклали чимало сил, щоб упорядкувати свою домівку. Багато в чому дітям допомагали їхні вихователі. Тепер тут по-домашньому затишно. Значить, можна і гостей приймати. А ті не примусили себе довго чекати.

переглядів: 1975
12:24

Учасники святкового заходу оглянули відремонтовані приміщенняУ дитбудинку "Барвінок" минулої середи відкрито оновлене приміщення групи для дітей молодшого й середнього дошкільного віку, обладнане за найсучаснішими стандартами.
Депутат обласної ради Віталій Денисенко – давній друг "Барвінка". Уже тривалий час він матеріально допомагає дитбудинку. Тому й вирішив посприяти у поступовому його перетворенні на сучасніший заклад, почавши робити це з групи найменших барвінчат. За надані ним кошти відремонтовано спальню, кімнату для занять, коридор, побутовий куточок та санвузол. Встановлено нові парти, стільці, столи, висоту яких можна регулювати, дивани, шафи, килими, плазмовий телевізор, облаштовано підвісну стелю із підсвіткою.

переглядів: 1675
12:18

Ігор Волков29 січня в Кіровограді біля пам’ятника Володимирові Винниченку відбувся врочистий мітинг, присвячений вшануванню пам’яті героїв Крут. У ньому взяли участь представники влади, студентська молодь, військові, представники широкої громадськості.

переглядів: 1949
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.42242 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua