МЕНЮ


11:44

Віталій БутУ сесійній залі облдержадміністрації першого лютого підбивалися підсумки діяльності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області протягом 2010 року. В нараді взяли участь заступник міністра МНС України Віталій Бут, голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін та начальник управління МНС в області Віктор Федорчак.

переглядів: 1941
11:40

Василь ДзядухЗа останні десятиліття в сфері пасажирських перевезень Кіровограда накопичилося чимало проблем – це і перевантаження транспортом центральної частини міста, і недостатня забезпеченість транспортним сполученням віддалених мікрорайонів міста, і дисбаланс у кількості великомістких транспортних засобів та маршруток, і «накладання» одних маршрутів на інші. Звичайно, за один день усі ці проблеми не розв’язати, однак цілеспрямована й системна поступова робота обов’язково дасть результат. У цьому переконана й нинішня міська влада, яка розпочала реалізовувати в транспортній галузі ряд масштабних проектів. Детальніше про них розповів на прес-конференції перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 1906 / коментарі (1)
11:36

Найстаршій жительці Кіровограда Софії Сидорівні Мороз виповнилось 103 роки. Бабуся добре почувається, при здоровому глузді, переймається проблемами сьогодення, чим і поділилась з міським головою Олександром Саінсусом, який особисто прийшов привітати стареньку із днем народження.

переглядів: 1160
11:25

Кіровоградський телевізійний простір нарешті дочекався творчих змін. Про новації на кіровоградському телеканалі на скликаній першого лютого прес-конференції розповіли генеральний директор КОДТРК Вадим Мурований, головний продюсер Андрій Богданович та керівник проекту "Зроби собі шоу" Сергій Озерянський.

переглядів: 2971
11:11

Микола КорецькийОстаннім часом на тлі детального висвітлення пертурбацій навколо шкільної та вищої освіти українські медіа приділяють явно недостатню увагу професійно-технічній освіті. І зовсім даремно, адже саме від рівня навчання в цих закладах, їх спроможності готувати висококваліфікованих робітників різних спеціальностей залежить, чи зможемо ми звести у своїй країні міцний фундамент для зростання української економіки.

Нині від керівників підприємств, управлінців різного рівня часто можна почути про дефіцит добре навчених молодих робітничих кадрів. То невже наша система підготовки робітників так уже застаріла, що не відповідає сучасним вимогам? Аби докопатися до коріння проблеми, кореспонденти "ВГ" побували в найпотужнішому в області професійно-технічному навчальному закладі – Кіровоградському професійному ліцеї імені Героя Радянського Союзу Олексія Єгорова.

переглядів: 2082
11:11

після того, як вкрала у сутенера 150 тисяч гривень

Жахлива криза, зупинивши позаминулого року багато українських заводів, здається, аніскільки не зачепила кіровоградський ринок платного кохання. Принаймні дівчата з будинку № 22 на вулиці Полтавській продовжували трудитися до сьомого поту і брати по 280 гривень з клієнта – як і до фінансово-економічної депресії.

переглядів: 1869
11:07

Щороку освітянське міністерство хоча б трохи та змінює час закінчення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах, проведення державної підсумкової атестації та навчальної практики учнів. Зазнають змін і терміни проведення етапів зовнішнього незалежного оцінювання. Про всі названі цьогорічні нововведення розповідає заступник директора гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради – начальник відділу забезпечення нормативності та якості освіти Лариса Костенко:

переглядів: 1659
10:51

Пам'ятник Парасці ЛуполовійРодители никогда не могут быть виновны в глазах детей.
П. Луполова

Дроти бриніли арфою Ерделі...
Ліна Костенко


Досі, здається, ніхто не робив спроб визначити найвідомішу жінку – уродженку Єлисаветграда. Справа взагалі уявляється безнадійною – так їх багато. Нам є ким пишатися, адже не тільки вродою уславилися жінки Єлисаветградщини. Коли мова заходить про XIX століття, то першою, звісно ж, згадується Марія Раєвська (Волконська), яка разом з кількома іншими відданими дружинами, долаючи всі перешкоди, дісталася до чоловіка-декабриста в Сибір і розділила його долю каторжанина. Їхній подвиг, як відомо, увічнив М. Некрасов у поемі "Русские женщины". Та все ж не Марія Раєвська, принаймні у першій половині XIX століття, стала однією з найпопулярніших жінок в Європі. Нею була інша єлисаветградка.

переглядів: 3359
10:48

Суботній ранок 29 січня в обласних центрах України та столиці АР Крим став для учасників ІV (загальнонаціонального) етапу й водночас переможців ІІІ (обласного) етапу ХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика часом отримання заслужених нагород і виконання завдань останнього етапу конкурсу.

переглядів: 1390
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.46672 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua