МЕНЮ


10:16

...Как странно знать,
что в некий день весенний
на части разрываются сердца
из-за каких-то слабых сотрясений,
случившихся в созвездии Стрельца.
Что я могу испытывать страданье,
и жизнь моя мне кажется пуста
лишь оттого,
что где-то в мирозданье
погасла безымянная звезда.
И что моя когда-нибудь дорога
внезапно оборвется оттого,
что где-нибудь в созвездье Козерога
небесное распалось вещество.

Ю.Левитанский. Взаимосвязи


Сучасна наука вважає астрологію, яка вивчає вплив небесних світил на земне життя і людину, псевдонаукою, однак визнає, що саме з астрології народилася наука астрономія, яка досліджує рух, будову та розвиток небесних тіл. Парадокс!

переглядів: 2439
10:12

25 лютого минає 140 років від дня народження видатної української поетеси, авторки славнозвісної "Лісової пісні" та драматичної поеми "Бояриня" Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач). У творчому життєпису поетеси є мало досліджена, але така цікава для нас, кіровоградців, сторінка. Це приїзд поетеси до Єлисаветграда, ознайомлення з хліборобськими артілями, що їх десятками засновував по селах повіту відомий тоді діяч кооперативного руху в Україні Микола Васильович Левитський (1859-1936рр.). Ось деякі подробиці про цю подію.

переглядів: 1649
10:05

27 вересня минулого року ввечері в обласну лікарню було доставлено 21-річного чоловіка з численними ножовими пораненнями. Оклигавши, Сергій пояснив працівникам міліції, що його скривдив незнайомець віком близько 30 років, з яким посперечався у кафе на вулиці Бєляєва.

переглядів: 1477
10:01

Жахлива дорожньо-транспортна пригода сталася 20 березня минулого року близько половини п’ятої вечора на вулиці Московській в Кіровограді – "Мерседес-Бенц", рухаючись на великій швидкості з боку Лелеківки, виїхав на зупинку громадського транспорту, де збив на смерть чоловіка й жінку. Крім того, травмувався пасажир "Мерседеса".

переглядів: 1485
09:59

Ще у вересні 2009 року до Кіровського районного суду Кіровограда звернулася місцева жителька зі скаргою приватного обвинувачення, в якій попросила притягнути до кримінальної відповідальності охоронця Колгоспного ринку за завдані їй тілесні ушкодження. Очевидно, встановити істину в цій справі виявилося для Феміди завданням не з легких, бо судовий процес закінчився лише нещодавно.

переглядів: 1734
09:57

За грабіж притягли до кримінальної відповідальності працівника одного із кіровоградських приватних охоронних агентств. Недавно він тримав відповідь у Кіровському райсуді.

переглядів: 1537
09:54

Минулої суботи міліціонери-кінологи рятували кіровоградську родину від її ж вихованця.

переглядів: 1472
09:53

Ви вважаєте, що працівники ДАІ не притягують до відповідальності колег-правоохоронців? От і помиляєтеся!

переглядів: 1527
09:51

До кримінальної відповідальності притягують двох кіровоградських банківських службовців, які допомогли аферистам зняти з рахунків фіктивних підприємств 35,3 мільйона гривень

переглядів: 1467
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.4339 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua