МЕНЮ


14:43

З початку року відділ захисту прав споживачів Кіровоградської ради провів 15 перевірок, у ході яких перевірялися товари загальною вартістю 9 тисяч 988 гривень, тимчасово призупинена реалізація товарів на…9 тисяч 763 гривні, тобто майже всі. Основні причини, з яких товари знімалися з реалізації – відсутність у торговельників документів, підтверджуючих їхнє походження та якість. Саме на якість товарів найбільше нарікають і ті жителі, які звертаються до відділу із скаргами. Про це повідомила на вівторковій прес-конференції головний спеціаліст відділу Ганна Денисенко.

переглядів: 2754
08:53

За ознаками злочинів, передбачених ч.1 статті 125 та статтею 166 Кримінального кодексу України, прокуратурою Компаніївського району порушено кримінальну справу стосовно батька, який побив тринадцятирічну доньку. Умисні тілесні ушкодження від заподіяних численних ударів зафіксовані актом судово-медичного дослідження. Встановлено, що п’ятидесятидворічний житель райцентру Компаніївка порушив Закони України «Про охорону дитинства» та «Про попередження насильства в сім’ї». Ведеться слідство.

переглядів: 2469
08:52

Як уже розповідала «Вечірня газета», на медичну галузь найближчим часом чекає масштабне реформування. В його основу ляже утворення госпітальних округів. Міністерство охорони здоров’я пояснює, що основною метою створення госпітальних округів є прагнення покращити якість вторинної медичної допомоги з одночасним підвищенням ефективності використання наявних ресурсів, усунення невиправданого дублювання медичних послуг.

переглядів: 4056
08:50

В ході розслідування кримінальної справи, порушеної за фактами скоєння вибухів 22 жовтня 2010 року біля приміщень прокуратури області, Кіровоградського міськвідділу міліції та Кіровського районного суду, було встановлено, що невідомі особи встановили під вищезазначеними будівлями заздалегідь заготовлені саморобні вибухові пристрої та привели їх в дію.

переглядів: 2616
pgt 0.27149 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua