МЕНЮ


18:36

Як уже повідомляла «ВГ», кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, побувавши у Вінниці і зацікавившись досвідом тамтешньої влади щодо впровадження міжнародних стандартів системи якості в організацію своєї роботи доручив створити робочу групу, яка мала вивчити цей досвід і розглянути можливість його впровадження і в Кіровограді. На виконання цього доручення у Вінниці 2 березня побувала делегація з нашого обласного центру на чолі із директором департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку – заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігорем Василенком. Про результати цієї поїздки Ігор Миколайович розповів під час апаратної наради міського голови у понеділок.

переглядів: 2577
16:21

Уже сім років триває конфлікт мешканців багатоповерхівок на перехресті вулиць Пашутіна та Гагаріна в Кіровограді із Приватбанком, що планує на земельній ділянці, де зараз знаходяться сквер і дитячий майданчик, звести приміщення. Свого часу депутатський корпус ще четвертого скликання віддав цю земельну ділянку під забудову, що і стало причиною конфлікту. Мешканці будинків поставили собі за мету відстояти власні інтереси та захистити зелену зону в центрі міста, оскаржуючи рішення про виділення земельної ділянки у суді (зараз за рішенням апеляційного суду позов передано для повторного розгляду до суду першої інстанції, а саме Ленінського районного суду міста Кіровограда). Крім того, вони вирішили заручитися підтримкою нинішньої міської влади і звернулися з цього приводу до міського голови Олександра Саінсуса.

переглядів: 2681
11:38

11 березня 2011 року до УМВС України в Кіровоградській області з чергової частини УДАІ УМВС надійшло повідомлення про те, що на співробітника роти дорожньо-патрульної служби – 30-річного старшого лейтенанта міліції, скоєно напад. На щастя, працівник міліції отримав незначні тілесні ушкодження.

переглядів: 2465
pgt 0.28622 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua