МЕНЮ


15:44

Деклараційна компанія цього року буде провадитися відповідно до норм саме Закону №889 та не матиме значних відмінностей від минулорічної.

переглядів: 2208
15:43

Кіровоградська ОДПІ запрошує дітей віком від 9 до 15 років для участі в конкурсі „Податки очима дітей”, який проводиться з метою формування високої податкової культури у майбутніх платників податків.

переглядів: 2624
13:25

Закінчився черговий етап соціологічного опитування, під час якого платники податків розповідали про свою точку зору на діяльність податкової служби регіону. Цього разу участь у ньому взяли 2651 житель Кіровоградщини різних вікових категорій та соціального статусу. Їх думка допоможе оптимізувати роботу податківців та позбавитись від негативних моментів, які до цього часу в ній присутні.

переглядів: 2570
13:23

Чи то скрутний час настав у державі, чи то людська жадібність, що не має ніяких меж, підштовхує людей до нехтування всіх чеснот та порядності. Так, директорка одного з підприємств області вирішила не сплачувати борги не тільки державі (до чого всі вже почали звикати), але й підприємствам, з якими тісно співпрацювала не один рік. Від імені засновника товариства з обмеженою відповідальністю вона подала до місцевої податкової інспекції заяву про припинення діяльності ТОВ шляхом його ліквідації. Обґрунтувала вона своє рішення фінансовою неспроможністю підприємства, хоча, як показала податкова перевірка, справжній стан справ на підприємстві був не такий вже й поганий та давав змогу виконати свої зобов’язання.

переглядів: 2405
13:21

В ДПА у Кіровоградській області відбувся брифінг щодо проведення регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу „Сумлінні платники податків України”. Участь у його проведенні взяли голова територіального відділення Асоціації платників податків України в Кіровоградській області Володимир Гришко та перший заступник голови ДПА у Кіровоградській області Сергій Колотуха.

переглядів: 2397
09:02

ІНФОРМАЦІЯ
Кіровоградської міської ради про продаж на аукціоні нежитлового приміщення готелю «Київ» по вул. Карла Маркса, 50

переглядів: 2285
pgt 0.30161 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua