МЕНЮ


17:20

У вівторок, 22 березня 2011 року, у приміщенні Кіровоградської митниці відбулась зустріч з представниками крупних виробників області. Нараду проводив т.в.о. начальника митниці Олександр Горбов.

переглядів: 2469
08:54

Настала весна, а з нею і час великого прибирання міста. Чотири суботи поспіль кіровоградці виходитимуть на вулиці, у парки та сквери, щоб очистити їх від сміття та торішнього листя, побілити бордюри, стовбури дерев, пофарбувати дитячі майданчики.

переглядів: 3401
08:51

Завдяки впровадженню державної програми «Доступне житло» на Кіровоградщині буде добудовано кілька будинків у містах Олександрії та Новомиргороді, де незавершеність будівництва становить 30 відсотків. На жаль, у самому обласному центрі таких довгобудів немає. Вірніше, недобудованих «коробок» вистачає, але по кожній з них чітко не визначений власник, справи перебувають у судах, а там де власник чітко визначений, до завершення будівництва так далеко, що краще новий будинок звести, ніж зацікавити майбутніх інвесторів вкладати власні кошти у подібне будівництво. Але відмовлятись від участі у програмі, запропонованої державою, міська влада не збирається.

переглядів: 3090
pgt 0.26936 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua