МЕНЮ


12:41

Стихійні торговельники, які облюбували тротуар на вулиці Преображенській, біля Центрального ринку, стоятимуть там лише до першого квітня. І це не жарти.

Боротьба із несанкціонованою торгівлею ведеться давно, проте без особливого успіху. Нинішня міська влада налаштована рішуче, щоб таки покласти край продажу продукції з асфальту на усій території обласного центру, адже стихійна вулична торгівля не тільки не прикрашає Кіровоград, а й загрожує здоров’ю покупців. Розпочати вирішили із центральної частини міста.

переглядів: 2349 / коментарі (1)
12:38

Відключення від газопостачання в Кіровограді 785 квартир в 23 багатоповерхівках, які обслуговують КРЕПи №№ 3,7, викликало численні звернення кіровоградців до міської ради та на "гарячу лінію" голови облдержадміністрації. Роз’яснили ситуацію на оперативно скликаній прес-конференції перший заступник міського голови Василь Дзядух, перший заступник директора департаменту ЖКГ Валерій Челядінов та головний інженер ВАТ "Кіровоградгаз" Володимир Стрижак.

переглядів: 2577
12:30

Василь ДзядухПро ці та інші завдання, що ставить перед собою нинішня міська влада, розповів на прес-конференції у вівторок перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух.

– Ми хочемо добитися того, щоб вулиця Леніна нарешті стала пішохідною, – зазначив Василь Дзядух. – Щоб після реконструкції музично-драматичного театру та парку Ковалівського ця вулиця була справжньою окрасою нашого міста й улюбленим місцем відпочинку кіровоградців. Уже докладаємо для цього зусиль.

переглядів: 2617
12:24

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у Кіровоградській міській раді відбулось віншування тих, хто несе у суспільство духовність.
Під час урочистостей теплі слова на адресу кіровоградських митців були сказані секретарем міської ради Ігорем Волковим та директором гуманітарного департаменту – заступником міського голови Ларисою Андреєвою.

переглядів: 2895
12:13

На минулому тижні члени містобудівної ради зібрались для того, щоб розглянути проекти закінчення реконструкції торговельно-офісного центру "Барва" та спорудження біля Центрального ринку, на вулиці Преображенській торговельного офісу.

переглядів: 2341
12:05

На першому в нинішньому році засіданні громадської ради при державній податковій адміністрації в Кіровоградській області головою цього органу було знову обрано Ігоря Волкова – секретаря Кіровоградської міської ради. Ігор Вікторович уже тривалий час очолює цю громадську організацію і забезпечив ефективність її роботи. Тому при розгляді кандидатур на зазначену посаду присутні на засіданні члени громадської ради були одностайні у своєму виборі.

переглядів: 2712
11:55

За кілька годин до початку 25-ї конференції міської організації Партії регіонів минулої п’ятниці відбулася прес-конференція голови фракції цієї партії в Кіровоградській міській раді Юрія Тітова та секретаря міськради депутата-мажоритарника від цієї політичної сили Ігоря Волкова. Обидва розповіли, що зробила більшість у міськраді, яку представляють депутати від Партії регіонів, та на що слід очікувати кіровоградцям від її діяльності надалі, а також про взаємодію фракції з населенням міста.

переглядів: 3147
11:46

Літак МААК УРГА перед будівлею пасажирського терміналуПро кіровоградську Міжнародну акціонерну авіаційну компанія "УРГА" доволі добре знають у багатьох країнах світу, та значно менше в самій Україні. Ця обставина та бажання її керівництва й усього колективу компанії бути відкритішими спонукали їх до започаткування щорічних зустрічей із журналістами, під час яких ті могли б почути як про підсумки діяльності наших авіаторів протягом попереднього року, так і ознайомитися з роботою підрозділів МААК "УРГА" безпосередньо на робочих місцях персоналу.

переглядів: 3693
11:41

Останнім часом усе частіше говориться про те, що житлово-експлуатаційні організації в тому вигляді, в якому вони існують нині, уже не спроможні належним чином виконувати свої функції. Альтернативою ЖЕКам у сфері управління житловим фондом багато експертів називають об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

переглядів: 3914
1 2 3 »
pgt 0.30099 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua