МЕНЮ


10:21

Працівники міліції затримали 27-річного кіровоградця, який минулої п’ятниці серед білого дня зарізав земляка.

переглядів: 1761
13:02

За активної підтримки міської та обласної влади, підприємців, громадських організацій, а також керівників ринків міста в Кіровограді створено тристоронню координаційну раду з питань роботи ринків. До її складу ввійшли по сім представників від підприємців, адміністрацій ринків та місцевої влади. У першому засіданні координаційної ради взяли участь міський голова Олександр Саінсус, заступник голови облдержадміністрації Богдан Андрющенко, заступник міського голови – директор департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Ігор Василенко, представники управлінь внутрішніх справ та з питань надзвичайних ситуацій, інших контролюючих органів і тих, що здійснюють нагляд за роботою ринків.

переглядів: 2022
12:50

На першому розглядали ситуацію із теплозабезпеченням

ТЕЦСвого часу такі зібрання практикувались досить широко, але останніми роками про них якось забули. Відкриваючи перший день депутата для представників депутатського корпусу шостого скликання, міський голова Олександр Саінсус зазначив, що подібні заходи відтепер проводитимуться регулярно – раз на квартал. Депутати зможуть детально і глибоко проаналізувати актуальні проблеми життєдіяльності територіальної громади, заслухати посадових осіб, керівників комунальних підприємств, які відповідають за їх розв’язання.

переглядів: 2263
12:45

Одинадцятого березня в Кіровограді побували президент Українського союзу промисловців і підприємців народний депутат України Анатолій Кінах та перший віце-президент союзу Сергій Прохоров. Столичні гості провели робочі зустрічі в Кіровоградській міській раді з очільником міста Олександром Саінсусом та промисловцями, підприємцями й роботодавцями обласного центру.

переглядів: 2367
12:35

Ви коли-небудь бачили людину, яка б раділа подорожчанню того чи іншого виду комунальних послуг, продуктів харчування, енергоносіїв? Йдеться, зрозуміло, про того, хто живе на зарплату і сам безпосередньо не отримує прибутків від надання цієї послуги чи продажу товару, що дорожчає. Зростання цін завжди викликає обурення громадськості, тим більше, коли це відбувається не на один продукт чи послугу, а відразу на декілька, що суттєво б’є по сімейному бюджету. Напевне, станеться так і зараз, якщо будуть підвищені тарифи на проїзд у громадському транспорті. З іншого боку, чи реально уникнути цього підвищення, коли об’єктивно з того часу, як проїзд дорожчав останнього разу, витрати на перевезення пасажирів піднялися у декілька разів?

переглядів: 2514
11:38

Так охарактеризував у розмові із журналістом "ВГ" підсумки роботи за перших сто днів Кіровської районної у місті Кіровограді ради її голова Олександр Рацул.
Серед головних здобутків як голови районної у місті ради Олександр Анатолійович відзначив консолідацію роботи депутатів – представ- ників усіх політичних сил, які вві- йшли до Кіровської районної у м. Кіровограді ради.

переглядів: 3021
11:35

У новинки технічного прогресу в сфері управління транспортом посвячували нещодавно керівників кіровоградських підприємств-перевізників спеціалісти криворізького ТОВ "Українські мобільні технології".

переглядів: 2143
11:33

Кіровоград завдяки вагомим досягненням колективу міської станції юних техніків крок за кроком набуває все більшої ваги в середовищі керівників гуртків спортивно- та художньо-технічної творчості з усієї України.

переглядів: 1919
11:30

Навіть важко уявити, скільком дітям допомогла ця жінка, адже лікує малечу понад сорок років. Загальний же стаж її роботи в галузі охорони здоров’я – 52 роки.
Високий професіоналізм Тамари Сафронової цінували скрізь, де вона працювала. Чого важить один лише факт присвоєння їй Президентом у 1994 році почесного звання заслуженого лікаря України! А ще Тамара Олексіївна – почесний громадянин селища Нового, де в поліклініці працює педіатром.

переглядів: 1989
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.30489 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua