МЕНЮ


11:21

Дарина разом з Мариною ДолгіхДев’ятого березня в музичній школі № 3, а перед тим 17 лютого на засіданні методичного об’єднання викладачів-теоретиків музичних шкіл області в музичній школі № 1 імені Генріха Нейгауза відбулися авторські концерти учениці музичної школи № 3 чотирнадцятирічної Дарини Довгої.

переглядів: 2712
11:18

П’ятого березня в Кіровограді (як і в усіх інших обласних центрах та Севастополі) в ЗОШ № 20 відбувся IV (загальнодержавний) етап Першого Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ньому взяли участь учні 5 – 11 класів, професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

переглядів: 1955
11:14

Минулого місяця Київське видавництво “Слово” випустило дуже гарну – як за змістом, так і за оформленням – книжку “Дитяча література”. Це упорядкована доцентом Київського університету ім. Б. Грінченка Наталією Богданець–Білоскаленко антологія творів для дітей, написаних українськими письменниками в кінці минулого і на початку нинішнього століть. Вийшла книга під грифом Міністерства освіти і науки України як навчальний посібник для філологічних та педагогічних факультетів, де вивчається дисципліна “Дитяча література”.

переглядів: 4846
11:10

У вас є бінокль і ви маєте звичку спостерігати з допомогою нього з вікна своєї домівки за тим, що відбувається за квартал? А може, ви ще й користуєтеся диктофоном, вмонтованим в мобілку, – записуєте телефонні розмови з начальником без його відома? Припиніть, бо ризикуєте нажити собі великі проблеми – вас можуть звинуватити у використанні шпигунського причандалля. Як це, наприклад, сталося із кіровоградським пенсіонером Ф.

переглядів: 3548
11:07

Ті, кому подобається серіал "Глухар", напевне, пам’ятають серію, в якій Сергій Глухарьов та Денис Антошин вирішили "накрити" пункт прийому брухту, де приймали кришки від люків теплотраси. Для цього Антошин прикинувся звичайним здавачем металу і спробував здати кілька кришок від люків, аби працівника пункту впіймати на гарячому.

переглядів: 1950
11:01

Прокуратура Ленінського району Кіровограда порушила кримінальну справу стосовно керівника приватного підприємства, поставивши йому у вину умисне невиконання судового рішення. Минулого року господарський суд області зобов’язав цю фірму відновити стіни в будинку на вулиці Леніна, зруйновані найнятими нею "зодчими" в процесі реконструкції, а її керівник на це і вухом не повів, і от тепер має проблеми.
Повідомляючи про це на своєму офіційному сайті, прокуратура області не уточнила назву підприємства, керівника якого притягають до кримінальної відповідальності. Та для багатьох кіровоградців це не є секретом. Для постійних читачів "Вечірньої газети" – також.

переглядів: 2097
11:00

"З метою штучного завищення показників своєї діяльності…"

переглядів: 1889
10:59

Податкова служба Кіровоградщини завершила черговий етап соціологічного опитування, в ході якого вивчала суспільну думку про свою діяльність.

переглядів: 1770
10:47

Величезна черга вишикувалася зранку минулої середи біля Кіровоградської об’єднаної податкової інспекції.
То стояли приватні підприємці, які тепер зобов’язані щомісяця до 20 числа подавати в податкову нові звіти – щодо наявності чи відсутності в них найманих працівників. Зазнаючи незручностей, підприємці лаяли Податковий кодекс.

переглядів: 1778
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.30718 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua