МЕНЮ


15:47

Водії Станіслав Полудень та Сергій ПрусовКомунальне підприємство "Кіровоград-Універсал-2005" створене кілька років тому задля налагодження регулярного вивезення сміття та попередження виникнення стихійних сміттєзвалищ в обласному центрі. Свою роботу підприємство розпочинало мало не з нуля – у нього не було ні технічних засобів, ні автомобілів. Крок за кроком вдалося створити ціле господарство: за кошти міського бюджету закупили сучасні автомобілі для вивезення сміття, згодом, вже за кошти підприємства, створили потужну ремонтну базу, облаштували склад збірних конструкцій та механічний цех. Побувавши незадовго до професійного свята комунальників на цьому підприємстві, ми на власні очі побачили, як воно поступово стає на рейки сучасного розвитку, нарощує потужності.

переглядів: 5652
15:36

Віктор АндрєєвП’ятого березня в залі засідань Кіровоградської міської ради відбулося громадське обговорення роботи комунальних підприємств житлово-комунальної галузі, зокрема КРЕПу № 6 та ЖЕКу № 7.

переглядів: 2122
13:54

Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус та секретар міської ради Ігор Волков зустрілись із радником глави Місії з політичних та економічних питань керівником відділу політики, комунікацій і проектів посольства Великої Британії в Україні Данканом Алланом.

переглядів: 1975
13:48

Ігор ВолковДев’ятого березня за участі заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Андрющенка, голови обласної ради Миколи Ковальчука, секретаря Кіровоградської міської ради Ігоря Волкова, директора гуманітарного департаменту міської ради – заступника міського голови Лариси Андреєвої, представників громадських і партійних організацій, учнів та студентів відбулися покладання квітів до пам’ятника Тарасові Григоровичу Шевченку й урочистий мітинг з нагоди 197-го дня народження Громадянина, Поета й Маляра.

переглядів: 2964
13:39

Ювілейний, 10-й рік успішної співпраці підприємства групи "Гідросила" та всесвітньо відомий виробник – американська верстатобудівна корпорація HAAS відзначили стартом спільного освітнього проекту в Кіровограді.
У рамках цього проекту в машинобудівному коледжі Кіровоградського національного технічного університету буде відкрито технічний навчальний клас, у якому встановлять обладнання для набуття студентами навичок управління сучасними комп’ютеризованими обробними центрами, в тому числі – написання технологічних програм механічної обробки деталей. П’ять блоків імітації управління обробними центрами погодився безоплатно передати кіровоградському коледжу європейський підрозділ компанії HAAS. "Гідросила" забезпечить клас комп’ютерною технікою.

переглядів: 3468
13:20

Серед найважливіших стратегічних пріоритетів програми "Центральний регіон-2015" є формування сприятливого підприємницького середовища, яке стало б запорукою створення потужного середнього класу – власників малого та середнього бізнесу.

переглядів: 2921
13:09

Валерій ЗаботкінЗнаковий рубіж – 100 днів діяльності органів місцевої влади – пройдено. Час підбивати перші підсумки. Наша розмова з головою Ленінської районної у місті Кіровограді ради Валерієм Заботкіним стосувалась реальних кроків щодо налагодження ефективної роботи як депутатського корпусу, так й органу виконавчої влади.
За цих сто днів народні обранці чотири рази збирались на сесійні засідання, на яких вирішували в основному організаційні питання. Це і створення депутатських комісій, розробка та прийняття регламенту роботи, затвердження районного бюджету, членів ви- конавчого комітету районної ради.

переглядів: 3026
13:02

Микола Цуканов з журналістамиОшатний двоповерховий будинок на вулиці Пашутінській, 36, зведений у центрі Кіровограда наприкінці ХІХ століття, з минулого тижня увійшов до когорти споруд, у яких панує образотворче мистецтво. Саме там протягом кількох днів поспіль відбувалося відкриття приватної галереї Миколи Цуканова "Єлисаветград" із загальною виставковою площею понад 180 квадратних метрів.

переглядів: 2418
12:59

Останнього дня зими в малій галереї Кіровоградського обласного художнього музею у відділі підліткового читання й організації дозвілля обласної дитячої бібліотеки імені Аркадія Гайдара відкрилась виставка художніх творів та фоторобіт студентки мистецького факультету КДПУ імені Володимира Винниченка лауреата Премії Кабінету Міністрів України Анастасії Шкоди.

переглядів: 2028
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.31739 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua